צביעת דירה - TOP PAINT

צביעת דירה, שיפוצים לבית ולעסק

כאשר שלמות נפגשת עם מחיר מנצח


לייעוץ פרטים והזמנות התקשרו:

073-374-6233
צביעת דירה 5 חדרים

צביעת דירה 5 חדרים - במבצע הכל כלול


כבר לא צריכים להתפשר על איכות! המומחים של TOP PAINT מציעים לכם צביעת דירת 5 חדרים במחיר המשתלם ביותר: רק 1699 ₪ הכולל צבע איכותי של טמבור, תיקונים, עבודת צביעה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ניקיון הדירה וריסוס מתנה.


קירות הבית, משפיעים על הלוק הכולל של הדירה שלכם. כאשר הקירות מתקלפים, מוכתמים ועייפים, כל הדירה נראית מוזנחת. צביעת דירה יכולה לשדרג את הדירה בצורה משמעותית. חברת TOP PAINT מציעה לכם צביעת דירת 5 חדרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובמחיר אטרקטיבי ביותר של 1699 ₪ הכולל צבע איכותי של טמבור, תיקונים, ניקיון הדירה וריסוס במתנה. לחברת TOP PAINT עשרים שנות ניסיון, מוניטין רב ואלפי לקוחות צביעת דירה ממליצים ומרוצים. זה הזמן לשדרג את הדירה שלכם ב"ראש שקט" ובמחיר שווה בלי "טריקים" ובלי "שטיקים". 


צביעת דירה 5 חדרים - מבצע בכל כלולמחירון צביעת דירה 5 חדרים במבצע לחודש הקרוב:

מספר חדרים

מחיר מבצע לחודש הקרוב:

תוספות דירה מאוכלסת

תוספת צביעת תיקרה

תוספת גוון

5 חדרים

1699 ש"ח

 500  ש"ח

 750  ש"ח

450 ש"ח


כל היתרונות של צביעת דירה 5 חדרים עם Top Paint מה אתם מקבלים:

צביעת דירה 5 חדרים - במחיר פיקס פרייס
 • מחיר "פיקס" בלי "שטיקים" ובלי "טריקים"- המחירים של TOP PAINT לא כוללים הפתעות. מה שקבענו הוא מה שתשלמו. המחירים של TOP PAINT כוללים את הצבע, התיקונים, ניקיון הדירה עם סיום הצביעה ריסוס במתנה. 
צביעת דירה 5 חדרים מחיר
 • מחיר אטרקטיבי – צביעת דירת 5 חדרים כולל תיקונים, צבע איכותי, ניקיון הדירה וריסוס ב- 1699 ₪ בלבד. 
צביעת דירה 5 חדרים איכות החומרים
 • החומרים האיכותיים ביותר – אנחנו ב-TOP PAINT לא מתפשרים על איכות ועושים שימוש בצבע אקרילי של טמבור הנחשב לצבע הטוב והיקר ביותר לקירות הבית המותאם למזג האוויר הישראלי. 
צביעת דירה 5 חדרים - תיקון קירות
 • תיקוני פגמים בקירות למראה מושלם – לפני כל תחילת עבודה, הצוותים המקצועיים של TOP PAINT סורקים את קירות הבית ומבצעים בהם את כל סוגי התיקונים הנדרשים לפני הצביעה: הוצאת מסמרים מהקירות, הוצאת דיבלים, הוצאת ברגים ותיקון סדקים. שיוף והחלקה של האזור הדורש תיקון והכנתו לצביעה.   
צביעת דירה 5 חדרים - ניקיון אחרי הצביעה
 • ניקיון הדירה לאחר צביעתה – הצוותים המיומנים של TOP PAINT עושים עבודה נקיה ומושלמת. כחלק מהסטנדרטים הגבוהים של החברה, לאחר סיום הצביעה וקבלת אישור הלקוח, מנקים ומבריקים הצוותים את הבית בצורה יסודית הכוללת ניקיון כל שאריות הצבע מהחלונות, הפנלים, הדלתות , המשקופים, המפסקים, המתגים והרצפה וזאת, על מנת שתוכלו להיכנס לדירה בראש שקט והכי חשוב, עם חיוך. 
    
צביעת דירה 5 חדרים - כולל ריסוס מתנה
 • ריסוס מקצועי במתנה – הצוותים של TOP PAINT שמחים לחדש לכם את הדירה עם צבע חדש וריסוס כנגד נמלים וג'וקים וזאת, כדי שהבית שלכם יהיה נקי גם מחרקים. 
צביעת דירה 5 חדרים - בסטנדרטים הגבוהים ביותר
 • עבודה בסטנדרטים הגבוהים ביותר – למקצוענים של TOP PAINT ניסיון של יותר מעשרים שנה בצביעת דירות, משרדים בתי עסק ועוד. המוניטין הרב שצברה החברה הולך לפניה הודות לעבודה איכותית פעם אחר פעם. 

צביעת דירה 5 חדרים - עמידה בלוח זמנים
 • עמידה בלוח זמנים – לנו ב-TOP PAINT חשוב שתהיו מרוצים עד הגג. לכן, אנחנו מבטיחים לעמוד בלוחות זמנים מדויקים אותם סיכמנו מראש עם הלקוחות לרוב צביעת דירה ביום אחד. 
צביעת דירה 5 חדרים המלצות
 • אלפי לקוחות מרוצים - מאחורי TOP PAINT אלפי עבודות צביעת בתים מושלמות ואלפי לקוחות צביעת דירה ממליצים מרוצים, אתם יכולים לשאול אותם הם ישמחו להמליץ עלינו. 


גלריית עבודות צביעת דירה בתל אביב עם Top Paint:צביעת דירה 5 חדרים - שאלות שצריך לשאול בשיחה הטלפונית לתיאום ציפיות :

עבודה מושלמת מתחילה בשיחת טלפון בה המומחים שלנו עורכים תיאום ציפיות עם הלקוחות וזאת, על מנת שיוכלו להעניק את העבודה האיכותית ביותר המשדרגת כל דירה. 
חשוב לנו להכין אתכם לשיחה הטלפונית וזאת על מנת לבצע תיאום ציפיות מושלם והצעת מחיר מידיית שתשקף את עבודת צביעת הדירה הנדרשת בביתכם.
המטרה היא אחת לתת 100% שביעות רצון ללקוחותנו ובשביל זה אנחנו עובדים בשקיפות מחיר מלאה ועבודה בסטנדרטיים הגבוהים ביותר.

השאלות שחשוב לענות בשיחה הטלפונית:
 • מה מספר החדרים לצביעת דירה? (יש לכם את הטבלת מחירון שלנו, עבורנו חשוב לדעת את כמות הצבע שאנחנו צריכים להביא).
 • מה גוון הצבע בדירה ולאיזה גוון תרצו לצבוע? ( וזאת על מנת לתאם לכם את קוד הגוון הרצוי).
 • אילו תיקונים נדרשים והאם יש רטיבויות בקירות? (על מנת שנדע את מצב הדירה ואת החומרים שנצטרך להגיע איתם כדי לתקן ולבצע עבודה משולמת).
 • הדירה מאוכלסת או ריקה? ( מאפשר לנו לדעת עם כמה אנשי צוות להגיע לדירה).
 • האם אתם מעוניינים לצבוע את התקרה? ( לרוב לא מתבקש על ידי הלקוחות אבל במידה וכן נגיע עם צבע מיוחד המתאים לצביעת התקרה).
 • למתי אתם צריכים את צביעת הדירה? (נתאם אתכם מועד שהכי נוח לכם, אפשרי גם צביעת דירה מהיום למחר וסיום הצביעה לרוב עוד באותו היום).

  עכשיו שאתם מוכנים עם כל השאלות כל שנותר לכם זה להתקשר לחברת TOP PAINT
  ולקבל את הצעת המחיר הכי אטרקטיבית שיש בטלפון:   073-374-6233 צביעת דירה 5 חדרים עם TOP PAINT אנחנו לא רק זולים :

מאחורי חברת TOP PAINT עומדים צוותים מקצועיים ומיומנים שלא מוכנים להתפשר גם על הפרטים הקטנים ביותר. במהלך עשרים שנות קיומה, צברה החברה שם ומוניטין רבים עם אלפי לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ וזאת, הודות לעבודה המושלמת והמוקפדת אותה היא מבצעת פעם אחר פעם הכוללת צביעה בסטנדרטים הגבוהים ביותר על ידי צוותים מיומנים, צביעת דירה 5 חדרים מחיר הכי משתלם שיש הכולל צבע איכותי, תיקונים, ניקיון וריסוס במתנה. החברה מבצעת עבודות צביעה בדירות, בתים, משרדים, בנייני מגורים ועסקים תוך מתן יחס אישי, הקפדה על לוחות זמנים מדויקים והקשבה מלאה לרצון הלקוחות. והתשלום? רק אחרי שביעות רצון מלאה.

צביעת דירה 5 חדרים TOP PAINT ללכת על בטוח:

חברת TOP PAINT מתמחה בצביעת דירות, בתים, משרדים ובתי עסק. מאחורי החברה עומדים צוותים מקצועיים ומנוסים המבצעים כל פרויקט בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום . במהלך עשרים שנות קיומה, צברה החברה ניסיון ומוניטין רבים ולה אלפי לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ. ב-TOP PAINT לא מתפשרים על איכות ומקפידים על הפרטים הקטנים ביותר. המחירים האטרקטיביים של TOP PAINT כוללים צבע איכותי, תיקונים, ניקיון הדירה לאחר הצביעה וריסוס במתנה. בלי "טריקים" ובלי "שטיקים" עם TOP PAINT אתם יכולים להיות ב"ראש שקט" ולדעת שהדירה שלכם והכיס שלכם בידיים טובות. 


זקוקים לצביעת דירה 5 חדרים?  התקשרו עכשיו למומחים של TOP PAINT וקבלו את הצעת המחיר המשתלמת ביותר בתחום.  

logo בניית אתרים