צביעת דירה - TOP PAINT

צביעת דירה, שיפוצים לבית ולעסק

כאשר שלמות נפגשת עם מחיר מנצח


לייעוץ פרטים והזמנות התקשרו:

073-374-6233

איטום גגות

איטום גגות 

ב: תל אביב , אשדוד , ראשון לציון , אשקלון , יבנה , גדרה , חולון , חיפה , הרצליה , באר שבע , בני ברק ,
רמת גן , נס ציונה , פתח תקווה , נתניה , גבעתיים , רחובות , ירושלים , בת ים , בית שמש , רמלה , לוד ,
קריית אונו , מודיעין , רעננה , כפר סבא , שוהם , ראש העין , הוד השרון , באר יעקוב , מזכרת בתיה ,
חדרה , קריית גת


איטום גגות בפריסה ארצית עם חברת TOP PAINT כבר לא צריכים להתפשר על איכות, עבודה מקצועית בסטנדרטיים הגבוהים ביותר במחיר הכי אטרקטיבי שיש!
איטום גגות הוא הליך ציפוי של הגג בחומרים המגנים עליו מפני פגעי מזג אוויר. על כל גג להיות מוגן מפני מים, רוחות ושלג. איטום גגות מתבצע באמצעות חומרים שונים כגון: זפת, יריעות ביטומניות ועוד. איטום גגות מאריך את חיי הגג וחוסך כסף רב לצורך תיקונים. איטום גג מגן על הגג מפני נזקי מים, עובש וטחב, הגנה מפני גג דולף ועוד. בנוסף, משפר איטום הגג את יעילות האנרגיה בבית על ידי מניעת איבוד חום דרך הגג. איטום גגות מומלץ לביצוע כבר בעונת הקיץ או בתחילת הסתיו אך בכל מקרה, לא מומלץ לחכות לחורף. על מנת לבחור את שיטת האיטום המתאימה והנכונה לכם ביותר, חשוב לברר מהי תשתית האיטום המצויה כיום בגג שלכם. חשוב לדעת כי בתחום איטום הגגות, הפכים אינם נמשכים אלא דוחים האחד את השני וכך, חומרים ביטומנים יימשכו לחומרים ביטומנים ויידחו חומרים פלסטיים וחומר צמנטי יימשך לחומר צמנטי וידחה חומרים העשויים רכיבים אחרים. זו הסיבה, שלפני כל עבודת איטום המתבצעת על הגג שלכם, יש לוודא את תשתית האיטום הקיימת שכן במידה והגג שלכם עבר איטום עם חומר אקרילי, לא ניתן לבצע כיום איטום עם חומר ביטומני. 


כל השיטות הפופולריות לאיטום גגות עם TOP PAINT:


למומחים של TOP PAINT עשרים שנות ניסיון באיטום גגות והם מביאים לכל עבודת איטום גגות ידע, ניסיון ומקצוענות חסרת פשרות. הניסיון והידע הרבים של TOP PAINT מאפשרים לה לבחור עבורכם את חומר האיטום הנכון ביותר לגג שלכם וזאת, במחירים המשתלמים ביותר בתחום, הכוללים את החומרים האיכותיים ביותר, אמינות ואחריות. 

איטום גגות עם יריעות ביטומניות:

זוהי השיטה הנחשבת ליעילה והמבוקשת ביותר בתחום איטום הגגות. איטום הגג ביריעות ביטומניות, מתבצע על ידי הלחמת היריעות אחת לשנייה, ולקצוות הגג עד ליצירת "שמיכה" המכסה את כל הגג. TOP PAINT בוחרים לאטום את הגג ביריעות ביטומניות במקרים בהם הגג עבר זיפות בעבר, על מנת שתשמש שכבה נוספת של יריעות חדשות או לפריסה על גבי גג בטון חדש וחשוף. במידה והלקוח מעוניין בריצוף הגג לאחר הליך האיטום. צבע היריעות אינו חשוב אך במידה והגג לא ירוצף, אנו ב-TOP PAINT עושים שימוש ביריעות ביטומניות אפורות אשר מכוסות באגרגט, חומר המגן עליהן מפני קרני השמש ונזקיהן. מחירו של איטום גג ביריעות ביטומניות תלוי בתוואי הגג ובגודלו. גג גדול יותר, יביא לירידה במחיר למטר אך ככל שבגג קיימים מכשולים רבים יותר (מזגן, דוד ועוד) יעילה המחיר בשל הצורך לחתוך ולהלחים בצורה מורכבת את היריעות.

 איטום גגות עם יריעות ביטומניות 

איטום גגות עם זפת:

זפת הנה סוג של חומר קירוי העשוי בדרך כלל אספטלט, ביטומן ושמן מינרלי. איטום גגות עם זפת שחורה, נחשב לשיטה מיושנת. אך עדיין, פופולרית ונפוצה. שיטה זו מתאימה במקרים של גגות מרובי דודים, קולטי שמש, מזגנים ועוד. שיטה זו נחשבת לזולה יותר ולכן, מועדפת בבנייני מגורים גדולים. חסרונו הגדול של שיטת האיטום בזפת הוא הצורך בתחזוקה שנתית של העבודה על מנת שתחזיק לאורך שנים. הזפת השחורה, דורשת סיוד מידי קיץ למניעת יובש וסדקים העלולים לגרום לטפטוף. 


איטום גגות עם זפתאיטום גג עם חומר אקרילי גמיש:

חומר איטום אקרילי, הנו חומר פלסטי לבן הניתן למריחה או התזה על גבי הגג . שיטה זו מתאימה לאיטום גגות קטנים או גגות בטון חדשים שטרם נאטמו. שיטת איטום בחומר אקרילי אינה מתאימה למקומות בהם לא קיים ניקוז של מים עומדים הגורמים לקילוף החומר. 

איטום גג - חומר אקרילי גמיש

איטום גג עם חומרים פוליארטנים:

איטום גג באמצעים חומר איטום פוליאורטני נחשב לחומר יקר והוא דורש עבודה מורכבת ורבה. עדיפות לאיטום בחומר זה, ניתנת במקרים בהם הגישה אל הגג מורכבת ולא ניתן לבצע בו הלחמת יריעות ביטומניות. איטום גגות בחומר זה מתאים לגגות שאינם חשופים לקרני שמש ישירות שכן, חום השמש עלול לסדוק את החומר. במידה ומבצעים איטום בחומר פוליאוריטני,  חשוב לכסות בשכבת הגנה מפני קרינת UV אשר תשמור ותגן על האיטום לאורך שנים רבות. 

איטום גגות

חברת TOP PAINT מבצעת עבודות איטום גג באמצעות חומרי האיטום האיכותיים בתחום להם תו איכות, עם עבודה בסטנדרטים הגבוהים והמקצועיים ביותר ומספקת אחריות מלאה על עבודת האיטום לאורך שנים רבות, המבטיחה לכם חורפים יבשים רבים. וזאת, במחירים המשתלמים ביותר. מעוניינים באיטום גגות? התקשרו וקבלו את הצעת המחיר הכי אטרקטיבית שיש.
logo בניית אתרים