צביעת דירה - TOP PAINT

צביעת דירה, שיפוצים לבית ולעסק

כאשר שלמות נפגשת עם מחיר מנצח


לייעוץ פרטים והזמנות התקשרו:

073-374-6233

צביעת שערים
צביעת שערים - עם המקצוענים של TOP PAINT

השער חלוד? צריך חידוש וריענון? חברת TOP PAINT מתמחה בצביעה וחידוש שערים במחירים הכי אטרקטיבים שיש!


שערי כניסה לבית, לחנייה או לעסק שלך, עושים את הרושם הראשוני וחשוב שייראו יפים. שערים אלו, חשופים לפגעי מזגי האוויר כגון גשם, ברד ושמש קופחת. מהיום, כבר לא צריך להחליף את השער כאשר מופיעים בו כתמי חלודה רבים וקילופי צבע הגורמים לו להיראות ישן ומוזנח. במקום זאת, ניתן לצבוע אותו ברמת גימור גבוהה במיוחד על ידי אנשי מקצוע מיומנים אשר יודעים לטפל בחלודה, להסיר אותה ולצבוע את השער בצורה מדויקת המשיבה לו את המראה הייחודי והמושלם. לחברת טופ פיינט יותר מעשרים שנות ניסיון בצביעת בתים, דירות, עסקים, מעקות ושערים. הצוותים המקצועיים של החברה, עושים שימוש בחומרים האיכותיים ביותר ומציעים מחירים אטרקטיביים במיוחד בחבילת הכל כלול הכוללת : צבע איכותי, הכנת השער לצביעה וצביעה איכותית בסטנדרטים הגבוהים ביותר למראה שער מושלם. 

צביעת שערים עם טופ פיינט:

לכל שער, שיטת צביעה משלו, התלויה בגודלו ובמצבו. הצוותים המקצועיים של TOP PAINT עושים שימוש בשיטות צביעה שונות המתאימות למבנה השער וגודלו וזאת, במטרה להביא לתוצאות מדויקות ומושלמות. 
  • צביעה באמצעות התזה – בשיטה זו עושים הצוותים של טופ פיינט שימוש באיירלס, אקדח המאפשר צביעה בהתזה. שיטה זו יעילה במיוחד כשמדובר בשערים גדולים כשמסביבם קיים שטח פתוח שלא עשוי להתלכלך מההתזה. צביעת שער בשיטת ההתזה, מאפשרת קבלת מראה צבע חלק ובעל גימור מושלם. 
  • צביעה באמצעות מברשת- בשיטת צביעה זו עושים הצוותים המיומנים של טופ פיינט במקרים בהם השער הנצבע הוא קטן ודורש עבודה מדויקת יותר לתוצאות מושלמות. 

הליך צביעת שערים עם TOP PAINT:

  • 1. כיסוי סביבת השער באמצעות ניילונים 
  • 2. הכנה לצביעת השער: ניקוי וליטוש השער והסרת חלודה, אבק וקילופי צבע
  • 3. צביעת השער בשתי שכבות צבע טמבור ייחודי לצביעת שערים הנחשב לאיכותי והיקר ביותר המגן על השער מפני חלודה ופגעי מזג אוויר ושומר על מראה השער לאורך זמן. 

מחיר צביעת שערים עם טופ פיינט: 

תלוי בגודל השער ובזמן העבודה הנדרש לצורך צביעתו. יש שערים גדולים הדורשים טיפול רב יותר בשל הימצאות חלודה וקילופי צבע רבים ועלות הצביעה שלהם תהיה גבוהה יותר בטווח המחירים ולעומתם, שערים קטנים אשר אינם דורשים הכנה ממושכת לפני הצביעה ולכן מחיר הצביעה שלהם יימצא בטווח המחירים הנמוך יותר. הצעת מחיר של צביעת שערים בטופ פיינט, מוגשת בשקיפות מלאה מול הלקוח וכוללת את הצבע האיכותי, עבודת ההכנה והצביעה האיכותית. והתשלום נעשה רק כאשר הלקוחות מביעים 100% שביעות רצון מהתוצאה. 

כל היתרונות של צביעת שערים עם טופ פיינט:


  •  ניסיון שעושה את ההבדל – לטופ פיינט יותר מעשרים שנות ניסיון בצביעת שערים בכל גודל ולה אלפי לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ. הניסיון, הידע והמיומנות, משיבים לכל  שער שנצבע על ידי טופ פיינט את המראה המושלם והמשודרג. 
  •  איכות ללא פשרות – הצוותים המקצועיים של טופ פיינט עושים שימוש בצבעים האיכותיים והיקרים ביותר, המתאימים למזג האוויר הישראלי ומגנים על השער מפני חלודה וקילופים לאורך שנים, לקבלת תוצאות מושלמות פעם אחר פעם. 
  •  אמינות ושקיפות – המחיר של טופ פיינט הוא "פיקס" ללא "אותיות קטנות" וללא הפתעות. מה שסוכם הוא מה שתשלמו והתשלום? הוא מתבצע רק לאחר שהלקוחות הביעו מקסימום שביעות רצון מהעבודה. 
  •  עמידה בזמנים - בטופ פיינט שמים את הלקוחות במרכז ולכן, מתאימים את זמן העבודה לזמן הנכון להם ביותר תוך עמידה בזמנים מדויקים. 
 


מעוניינים לצבוע את השער שלכם התקשרו למומחים של TOP PAINT וקבלו את הצעת המחיר האטרקטיבית ביותר.logo בניית אתרים