צביעת דירה - TOP PAINT

צביעת דירה, שיפוצים לבית ולעסק

כאשר שלמות נפגשת עם מחיר מנצח


לייעוץ פרטים והזמנות התקשרו:

073-374-6233
צביעת מעקה ברזל

צביעת מעקה ברזל 

ב: תל אביב , אשדוד , ראשון לציון , אשקלון , יבנה , גדרה , חולון , חיפה , הרצליה , באר שבע , בני ברק ,
רמת גן , נס ציונה , פתח תקווה , נתניה , גבעתיים , רחובות , ירושלים , בת ים , בית שמש , רמלה , לוד ,
קריית אונו , מודיעין , רעננה , כפר סבא , שוהם , ראש העין , הוד השרון , באר יעקוב , מזכרת בתיה ,
חדרה , קריית גת
צביעת מעקה ברזל למרפסת בפריסה ארצית עם חברת TOP PAINT כבר לא צריכים להתפשר על איכות, עכשיו במבצע הכולל צבע איכותי במחיר הכי אטרקטיבי שיש!מעקות ברזל קיימים במקומות רבים בהם בתים פרטיים, חדרי מדרגות, מרפסות, סורגים, בנייני מגורים, משרדים ועוד. עם הזמן, עלולה להופיע על מעקות אלו חלודה והצבע המקורי של המעקות עשוי להישחק ולגרום להם להיראות ישנים ומוזנחים. דברים אלו, דורשים טיפול וצביעה מחדש. לחברת TOP PAINT יותר מעשרים שנות ניסיון בצביעת מעקות ברזל. הצוותים המקצועיים והמיומנים של טופ פיינט, עושים שימוש בצבעים האיכותיים ביותר בתחום, המותאמים לצביעת מתכות. צבעים עמידים בפני חלודה ומותאמים הן למעקות המצויים במקומות סגורים והן למעקות חיצוניים החשופים לפגעי מזג האוויר. הצוותים המקצועיים של TOP PAINT מבצעים צביעת מעקה ברזל בגימור מושלם ומדויק לתוצאות יפות פעם אחר פעם. 

הדרך לצביעה מושלמת של מעקה ברזל עם טופ פיינט:

לחברת טופ פיינט, עשרים שנות ניסיון בצביעת מעקות ברזל ואלפי לקוחות מרוצים הן מהמגזר הפרטי והן מהמגזר הציבורי והעסקי בכל רחבי הארץ. טופ פיינט, צובעת מעקות ברזל בצורה מדויקת באמצעות הצבעים האיכותיים ביותר לתוצאות מושלמות. כאשר מדובר על צביעת מעקה ברזל קטן (בעיקר בבתים פרטיים), מבצעים הצוותים המיומנים של TOP PAINT עבודת צביעה באמצעות מברשת. שיטה זו, מביאה לתוצאה מדויקת ואינה דורשת הכנה מקדימה. בעת צביעת מעקה ברזל במקומות גדולים כגון חדרי מדרגות של בנייני מגורים ומשרדים, עושים צוותי טופ פיינט שימוש בשיטת ההתזה, המתבצעת באמצעות אקדח התזה מיוחד הפועל בלחץ אוויר. צביעה זו, מאפשרת לצבוע שטחים נרחבים תוך זמן קצר תוך קבלת גימור מושלם. לפני עבודת הצביעה, עוטפים צוותי טופ פיינט את כל האלמנטים במעקה למניעת צביעתו.

 

שלבי צביעת מעקה ברזל עם טופ פיינט:

  • שלב ההכנה לצביעה – לפני שלב הצביעה, מנקים צוותי טופ פיינט המקצועיים את המעקה מלכלוך כגון שומן ואבק באמצעות מטלית לחה (במקרה של מעקות ארוכים הניקוי נעשה עם מכונת ניקוי  הפועלת בלחץ אוויר) והסרת שכבת הצבע הקיימת וזאת, על מנת לקבל שכבת צבע חלקה ויפה. רק כאשר המעקה יבש באופן מלא, ניתן להתחיל בצביעה. 
  • שלב הצביעה – על מנת לצבוע בקלות ולמניעת התקלפותו של הצבע בהמשך, מדללים צוותי טופ פיינט את הצבע וצובעים את המעקה בשכבת בסיס ולאחריה, ממשיכים בציעת שתי שכבות של צבע עליון. צוותי טופ פיינט עושים שימוש בצבע פרימיום הנחשב לצבע איכותי המתאים למזג האוויר הישראלי ולצביעת פנים וחוץ לגימור מושלם המגיע באלפי גוונים לבחירה. 
  • שלב הייבוש – המתנה של מספר דקות בין צביעת השכבות ובסיומה, המתנה לייבוש הסופי האורך כ-4 שעות. 

צביעת מעקה ברזל


מחיר צביעת מעקה ברזל עם טופ פיינט:

מחירה של עבודת צביעת מעקה ברזל עם הצוותים המיומנים של TOP PAINT תלויה במורכבות העבודה ובאורך המעקה המועמד לצביעה. לדוגמא: עלות צביעת מעקה ברזל חיצוני הממוקם במרפסת בית באורך 4 מטרים  1200-1800 ש"ח (עבודה זו כוללת הכנה כגון: שיוף והסרת לכלוך, שומן וחלודה מן המעקה, צבע איכותי ועבודת צביעה בסטנדרטים הגבוהים ביותר.  מחיר צביעת מעקה עם טופ פיינט הוא המשתלם ביותר בתחום וכולל צבע פרימיום המעניק הגנה משופרת נגד חלודה המתאים למזג האוויר הישראלי, הסרת חלודה ושיוף המעקה לפני הצביעה ועבודת צביעה בסטנדרטים הגבוהים ביותר לתוצאות מושלמות לאורך שנים. המחיר של טופ פיינט הוא מחיר FIX ללא "אותיות קטנות" וללא הפתעות ותוספות במחיר. מה שנקבע לפני הצביעה הוא מה שתשלמו. הצעות המחיר של TOP PAINT ניתנות בשקיפות מלאה מול הלקוחות ללא הפתעות ותוספות והתשלום? מתבצע רק לאחר שהלקוחות הביעו 100% שביעות רצון מהעבודה. 


צביעת מעקה ברזל או מעקה ברזל למרפסת בפריסה ארצית :

חברת TOP PAINT מונה מספר צוותים אשר מבצעים את צביעת מעקה ברזל בתזמון מושלם בהתאם לבקשת הלקוחות ובפריסה ארצית בכל הארץ מהדרום עד הצפון כך שכל אחד יוכל להנות מהשרות שלנו ולקבל גם צביעת מעקה ברזל ביום אחד אם לוח הזמנים שלכם צפוף. צביעת מעקה ברזל מתבצעת ב: תל אביב, ראשון לציון, אשדוד, אשקלון, חיפה, באר שבע, יבנה, גדרה, חולון, נס ציונה, בת ים, הרצליה, כפר סבא, בני ברק, רמת גן, פתח תקווה. נתניה, גבעתיים, רחובות ועוד...

TOP PAINT ללכת על בטוח:
 

מאחורי חברת TOP PAINT עומדים צוותים מקצועיים ומיומנים שלא מוכנים להתפשר גם על הפרטים הקטנים ביותר. במהלך עשרים שנות קיומה, צברה החברה שם ומוניטין רבים עם אלפי לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ וזאת, הודות לעבודה המושלמות והמוקפדת אותה היא מבצעת הכוללת צביעה בסטנדרטים גבוהים, מחיר משתלם הכולל צבע איכותי , תיקונים, ניקיון וריסוס במתנה. החברה מבצעת עבודות צביעת מעקה ברזל במרפסות, חדרי מדרגות, עסקים ומבנים תעשייתים, תוך מתן יחס אישי, הקפדה על זמנים מדויקים והקשבה מלאה לרצון הלקוחות.
מעוניינים בצביעת מעקה ברזל במחיר אטרקטיבי בלי להתפשר על איכות? התקשרו עכשיו למומחים של TOP PAINT וקבלו הצעת מחיר לצביעת צעקה ברזל במחיר הכי אטרקטיבי שיש!logo בניית אתרים