צביעת דירה - TOP PAINT

צביעת דירה, שיפוצים לבית ולעסק

כאשר שלמות נפגשת עם מחיר מנצח


לייעוץ פרטים והזמנות התקשרו:

073-374-6233
צביעת מסעדות ובתי קפה

צביעת מסעדות ובתי קפה - במבצע הכל כלול
צביעת מסעדה ובתי קפה בפריסה ארצית עם חברת TOP PAINT כבר לא צריכים להתפשר על איכות, עכשיו במבצע הכל כלול לחודש הקרוב הכולל צבע טמבור איכותי, תיקונים, ניקיון וריסוס והכל במחיר הכי אטרקטיבי שיש!


אווירה, היא חלק בלתי נפרד מכל מסעדה או בית קפה. כאשר הלקוחות שלך מגיעים אל המסעדה או בית הקפה שלך, הם מצפים להרבה יותר מאוכל טוב וקפה משובח. כאשר בית הקפה או המסעדה, מעוצבים בצורה יפה ומזמינה, הלקוחות ייהנו לשבת במקום, להזמין, לבלות, להמליץ לחברים וגם לחזור פעם אחר פעם. חוויית אירוח מושלמת במסעדה או בית קפה כוללת עיצוב מוקפד. כאשר נראות המסעדה או בית הקפה שלך עייף, הקירות מוכתמים או מתקלפים, המסעדה שלכם תשדר עייפות והזנחה. לכן, כדי לשמור על מראה מזמין וטרנדי, מומלץ לרענן את צבע קירות המסעדה מפעם לפעם. לחברת TOP PAINT יותר מעשרים שנות ניסיון בתחום צביעת מסעדות ובתי קפה והיא מציעה שירותי צביעה עם צבעי מקצועי במחירים אטרקטיביים המוגשים ללקוחותיה בחבילת "הכל כלול" הכוללת: צבע קירות איכותי, תיקונים וניקיון המקום. חברת טופ פיינט, מתחשבת בזמן שלכם כבעלי עסק ומאפשרת צביעת מסעדה ובתי קפה מהיום להיום וזאת, הודות לצוותים מקצועיים ומיומנים. 

חווית אירוח מושלמת עם צביעת מסעדה ובתי קפה מקצועית:

תחום המסעדנות ובתי הקפה, הנו התחום התחרותי ביותר בישראל, והקרב על ליבו ובטנו של הלקוח נמדד בהרבה יותר מהגשת אוכל ושתיה משובחים אלא ביצירת אפקט ה"וואו", זה שיגרום ללקוחות שלכם להגיע דווקא אליכם ולבחור בכם פעם אחר פעם מבין ים האופציות שבחוץ. אווירה ייחודית, בהחלט יוצרת את ההבדל וזו, מושגת על ידי עיצוב המקום, בחירת הרהיטים והכלים, וכמובן, צבע הקירות. חברת טופ פיינט, מתמחה בצביעת מסעדה ובית קפה ולה אלפי לקוחות בתחום. לצוותים המקצועיים של TOP PAINT ניסיון וידע רבים בצביעת קירות חיצוניים ופנימיים של מסעדות ובתי קפה כולל שימוש בטכניקות צביעה חדשניות וייחודיות ויצירת אלמנטים טרנדיים, ההופכים קיר "משעמם" ליצירת אומנות של ממש. הידע הנרחב, מאפשר לטופ פיינט, לייעץ ללקוחותיה אודות הצבעים וטכניקות הצביעה הנכונות ביותר המתאימות לאופי המקום ולקונספט לקבלת תוצאות מנצחות שיגרמו ללקוחות שלכם  לבחור בכם פעם אחר פעם. 

צביעת מסעדות ובתי קפה


טיפול יסודי בבעיות עובש במסעדה ובתי קפה:

בשל העיסוק במזון, על סביבת בתי קפה ומסעדות, להיות נקייה והגיינית. עובש, הנו מפגע אסתטי ובריאותי הדורש טיפול מידי, מקצועי ויסודי,  במיוחד, כאשר הוא מופיע על קירות או תקרת מסעדה או בית קפה. העובש, נובע לרוב בשל בעיות איטום, חדירת מים לקירות או הגג או בשל נזילות או פיצוץ בצנרת. העובש, הנו פטרייה המופיעה כנקודות שחורות או ירקרקות והוא עלול להתפשט ללא טיפול הולם. בנוסף, העובש עלול להוות סכנה בריאותית של ממש עבור נשים הסובלים מבעיות במערכת הנשימה, ילדים קטנים ונשים בהריון. כאשר העובש מופיע במסעדות או בתי קפה, הוא עלול להביא לסגירת המקום עד לטיפול יסודי וסילוקו של המפגע. לחברת TOP PAINT יותר מעשרים שנות ניסיון בטיפול בבעיות עובש ולה טכניקות ייחודיות להסרת עובש והרחקתו לצמיתות תוך שימוש בחומרים האיכותיים ביותר. תחילה, מאתרים הצוותים המקצועיים של טופ פיינט את מקור התפתחות העובש ורק לאחר טיפול יסודי בגורם, הקיר והתקרה עוברים טיפול יסודי של הסרת העובש וצביעת הקיר בצבעים איכותיים האוטמים את הקיר ומונעים את חזרת המפגע. 

כל עבודות צביעת מסעדה או בתי קפה עם TOP PAINT:

להיות בעלים של מסעדה או בית הקפה זה עסק יקר. הבלאי על ציוד וריהוט הוא גבוה במיוחד ודורש תקציב גבוה במיוחד לצורך חידוש הציוד לעיתים קרובות. לצוותים המקצועיים של טופ פיינט, ניסיון רב בצביעת רהיטים, דלתות, משקופים ועוד. עבודת הצביעה נעשית על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום ובאמצעות הצבעים האיכותיים ביותר, המשיבים לרהיטים את המראה החדש והיפה במחירים אטרקטיביים ומשתלמים במיוחד. 

מחיר צביעת מסעדה ובתי קפה עם טופ פיינט:

נראות מסעדה או בית קפה, היא אחד הפרמטרים החשובים ביותר להצלחתה. חברת טופ פיינט, מבצעת צביעת מסעדה ובתי קפה כולל צביעת קירות, צביעת רהיטים, דלתות ומשקופים, בצורה המקצועית ביותר, תוך שימוש בטכניקות צביעה טרנדיות במיוחד. טופ פיינט מגישה ללקוחותיה הצעות מחיר מפורטות ושקופות ללא "אותיות קטנות" או הפתעות. מחיר צביעת מסעדה ובתי קפה נקבע על פי גודל המקום, העבודה הנדרשת (צביעת קירות, צביעת רהיטים, צביעת קירות אמנותית ועוד) והתשלום? מתבצע רק עם סיום העבודה ורק לאחר שהלקוחות הביעו מקסימום שביעות רצון מהעבודה.


רוצים לרענן את מראה המסעדה או בית הקפה שלכם במחירים האטרקטיביים בתחום? קבעו פגישה עם המומחים של טופ פיינט וקבלו תיאבון לשדרוג מקצועי לתוצאות מושלמות. 


logo בניית אתרים