צביעת דירה - TOP PAINT

צביעת דירה, שיפוצים לבית ולעסק

כאשר שלמות נפגשת עם מחיר מנצח


לייעוץ פרטים והזמנות התקשרו:

073-374-6233
צביעת חנויות | צביעת עסקים

צביעת חנויות ועסקים - במבצע הכל כלול
צביעת חנויות ועסקים בפריסה ארצית עם חברת TOP PAINT כבר לא צריכים להתפשר על איכות, עכשיו במבצע הכל כלול לחודש הקרוב הכולל צבע טמבור איכותי, תיקונים, ניקיון וריסוס והכל במחיר הכי אטרקטיבי שיש!כל בעל חנות, מחפש את הדרך הטובה ביותר על מנת למשוך אליה לקוחות. חנות יפה, נקייה, מסודרת ומעוצבת, תיצור רושם ראשוני מושלם ותיצור חווית קנייה המושכת לקוחות וגורמת להם לחזור שוב ושוב.. צביעת חנות הנה חלק בלתי נפרד מנראות של חנות וכמובן, מהצלחה שלה. קירות סדוקים, מוכתמים או מתקלפים, גורמים לחנות להיראות מוזנחת וללקוחות, להעדיף חנות אחרת. עבודת צביעת חנויות, חייבת להיות מקצועית ואיכותית ולהתבצע על ידי אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים בתחום, שיצבעו את החנות שלך בסטנדרטים גבוהים ויכלו לייעץ לך אודות הצבע המתאים ביותר המתאים לאופי החנות ולקונספט שלה. לחברת TOP PAINT יותר מעשרים שנות ניסיון בצביעת חנויות ולה אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים בתחום, המציעים לך עבודת צביעת חנויות איכות ומקצועית במחירים המשתלמים ביותר בתחום הכוללים צבע איכותית, תיקונים וניקיון החנות לאחר הצביעה.
 

מדוע חשוב לשכור שירותי צביעת חנויות מקצועית ?

לא כל מי שיודע לאחוז במברשת או רולר, הוא צבעי. על מנת להגיע לרמת גימור טובה ויפה שתהפוך את החנות שלך למושכת במיוחד, יש צורך בעבודת צביעה של צבעי מקצועי ומנוסה, המקפיד על כל פרט במהלך הצביעה ומביע לתוצאות מושלמות. במהלך עשרים השנים האחרונות, צבעו הצוותים המקצועיים והמיומנים של טופ פיינט, אלפי חנויות עבור אלפי לקוחות מרוצים. חברת TOP PAINT מעניקה שירותי צביעת חנויות בכל רחבי הארץ מצפון ועד דרום הכוללים ייעוץ מקצועי וליווי בעלי החנויות בבחירת הצבע וטכניקות הצביעה הנכונים להם ביותר בהתאם לאופי החנות. צביעת חנות מקצועית ומושלמת, תשדרג את מראה החנות שלך ותשדר הצלחה!

צביעת חנות

מחיר צביעת חנויות עם טופ פיינט:

מחירה של צביעת חנות עם טופ פיינט נקבע על פי פרמטרים שונים הכוללים את גודל החנות, סוג הצביעה הנבחר (צביעה אומנותית, טכניקות טרנדיות בצביעה) ועוד. חברת TOP PAINT מגישה ללקוחותיה, הצעת מחיר מפורטת ושקופה ללא "אותיות קטנות" וללא הפתעות ותוספות. והתשלום? הוא מתבצע רק לאחר שהלקוחות הביאו 100% שביעות רצון מהעבודה.  

כל היתרונות של צביעת חנויות עם טופ פיינט:

  • מחיר "פיקס" ללא אותיות קטנות – המחירים של טופ פיינט כוללים את הצבעים הכי איכותיים בתחום, תיקונים לפני צביעה וניקיון החנות בתום הצביעה. (תוכלו לבדוק במחירון המלא ולוודא כי אין כל הפתעות ותוספות במחיר). 
  • איכות ללא פשרות – הצוותים המקצועיים של טופ פיינט, צובעים את קירות החנות בצבעים האיכותיים ביותר, בשתי שכבות צבע וזאת, על מנת להבטיח את עמידות הצבע לאורך שנים, ומשתמשים רק בצבעי אקריל של טמבור, הנחשבים לצבעי הקיר היקרים והאיכותיים ביותר לצביעת קירות המתאימים למזג האוויר הישראלי. והצבע? הוא כבר כלול במחיר. 
  • תיקוני פגמים בקירות לפני צביעה – צביעת הקיר, עלולה להבליט פגמים המצויים בו ולכן, לפני כל תחילת צביעה, סורקים הצוותים המקצועיים של טופ פיינט את קירות המסעדה, ומבצעים את כל סוגי התיקונים הנדרשים לפני הצביעה כגון : הוצאת מסמרים, ברגים ודיבלים ומילוי החורים בחומר ייעודי, שיוף והחלקת האזור המתוקן והכנתו לצביעה. 
  • ניקיון החנות לאחר הצביעה – הצוותים המקצועיים של טופ פיינט, עושים עבודה נקייה ומושלמת. כחלק מהסטנדרטים הגבוהים אותה מציבה החברה, עם סיום העבודה ולאחר אישור הלקוח, עורכים הצוותים המיומנים של טופ פיינט ניקיון יסודי של כל שאריות הצבע ומותירים חנות מחודשת, נקייה ויפה. 
  • תזמון צביעת החנות – הצוותים המקצועיים של TOP PAINT מחויבים לעמידה בזמנים אשר נקבעו מול הלקוחות. בחברת טופ פיינט, מתחשבים בלוחות הזמנים הצפופים והעסוקים של הלקוחות ומאפשרים צביעת חנות מהיום למחר וכן סיום הצביעה ביום אחד וזאת, הודות לצוותים מיומנים ומנוסים בפריסה ארצית. 
  • אלפי לקוחות מרוצים – מאחורי חברת TOP PAINT אלפי עבודות צביעת חנויות מושלמות ואלפי לקוחות מרוצים. אתם יכולים לשאול אותם, הם ישמחו להמליץ עלינו. רוצים לרענן את מראה החנות או העסק שלכם במחירים האטרקטיביים בתחום? קבעו פגישה עם המומחים של טופ פיינט וקבלו את הצעת המחיר המשתלמת ביותר.


logo בניית אתרים