צביעת דירה - TOP PAINT

צביעת דירה, שיפוצים לבית ולעסק

כאשר שלמות נפגשת עם מחיר מנצח


לייעוץ פרטים והזמנות התקשרו:

073-374-6233
צביעת חדר מדרגות

צביעת חדר מדרגות - במבצע הכל כלול

ב: תל אביב , אשדוד , ראשון לציון , אשקלון , יבנה , גדרה , חולון , חיפה , הרצליה , באר שבע , בני ברק ,
רמת גן , נס ציונה , פתח תקווה , נתניה , גבעתיים , רחובות , ירושלים , בת ים , בית שמש , רמלה , לוד ,
קריית אונו , מודיעין , רעננה , כפר סבא , שוהם , ראש העין , הוד השרון , באר יעקוב , מזכרת בתיה ,
חדרה , קריית גת
צביעת חדר מדרגות בפריסה ארצית עם חברת TOP PAINT כבר לא צריכים להתפשר על איכות, עכשיו במבצע הכל כלול לחודש הקרוב הכולל צבע טמבור איכותי, תיקונים וניקיון במחיר הכי אטרקטיבי שיש!


חדרי המדרגות בבניינים משותפים ובנייני משרדים, הם החלל הציבורי המשותף שלהם וככאלו, הם חשופים ללכלוך, אבק, סדקים ומכות בשל נגיעות ידיים, העברת רהיטים ועוד . קירות מוכתמים, סדוקים ופגומים בחדרי מדרגות של בניינים ציבוריים, גורמים לבניין כולו להיראות מוזנח ומיושן. חידוש הצבע בקירות חדר המדרגות, ישיב לו את המראה היפה ויעניק לבניין כולו מראה מחודש ומשודרג. כבר יותר מעשרים שנה, שחברת טופ פיינט מבצעת עבודות צביעה בחדרי מדרגות של בניינים הן במגזר הפרטי, הן במגזר העסקי והן במגזר הציבורי בהצלחה ולה אלפי לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ. לצוותים המקצועיים של TOP PAINT ניסיון רב ומיומנות בצביעת חדרי מדרגות בכל גודל בסטנדרטים הגבוהים ביותר תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר ובמחירים המשתלמים ביותר בחבילת ה"כל כלול" הכוללת: צבע איכותי, תיקון פגמים לפני הצביעה וניקיון יסודי לאחר הצביעה. והתשלום? מתקבל רק לאחר שהלקוחות הביעו מקסימום שביעות רצון מהעבודה. 
כל היתרונות של צביעת חדר מדרגות עם Top Paint מה אתם מקבלים:

צביעת חדר מדרגות
 • מחיר "פיקס" ללא אותיות קטנות – חברת TOP PAINT מתנהלת בשקיפות מול לקוחותיה ומקפידה על אמינות מלאה מולם. המחירים של טופ פיינט קבועים מראש וכוללים: צבע איכותי של טמבור, תיקונים לפני הצביעה וניקיון בתום עבודת הצביעה. צביעת חדר מדרגות במחירים הכי משתלמים שיש.
צביעת חדר מדרגות - מחיר אטרקטיבי
 • מחיר אטרקטיבי לצביעת חדר מדרגות -  מחירי צביעת חדר המדרגות אצלנו ב-TOP PAINT הם במחירים המשתלמים ביותר בתחום והכל באיכות חסרת פשרות!
צביעת חדר מדרגות - באיכות חסרת פשרות
 • איכות ללא פשרות – בטופ פיינט צובעים את חדרי המדרגות רק בצבעים האיכותיים ביותר בשתי שכבות צבע וזאת, על מנת להעניק עמידות לצבע לאורך שנים רבות. טופ פיינט צובעים בצבעי אקריל של טמבור הנחשבים לצבעי הקיר היקרים והאיכותיים ביותר לצביעת קירות, המתאימים למזג האוויר הישראלי והצבע? כלול במחיר!
צביעת חדר מדרגות - תיקוני חורים
 • תיקוני פגמים בקירות חדר המדרגות –  לפני כל תחילת עבודה, הצוותים של TOP PAINT סורקים את קירות חדר המדרגות ומבצעים את כל סוגי התיקונים לפני הצביעה: הוצאת מסמרים מהקירות, הוצאת דיבלים, הוצאת ברגים, שיוף והחלקה של האזור הדורש תיקון והכנה לצביעה. 
צביעת חדר מדרגות - ניקיון
 • ניקיון חדר המדרגות לאחר צביעתה – הצוותים של TOP PAINT עושים עבודה נקיה ומושלמת. כחלק מהסטנדרטים הגבוהים של החברה, לאחר סיום הצביעה ואישור הלקוח, ננקה ונבריק עבורכם את חדר המדרגות בצורה יסודית כולל ניקיון של כל שאריות הצבע מהקומות.
ייעוץ לצביעת חדר המדרגות
 • ייעוץ והצעת מחיר במקום בחינם -  צוות TOP PAINT ישמח להגיע עד אלכם ולתת לכם ייעוץ מקצועי לצביעת חדר המדרגות ואת המחיר הכי אטרקטיבי שיש.
צביעת חדר מדרגות
 • סטנדרטים ב-TOP- לחברת טופ פיינט יותר מעשרים שנות ניסיון בצביעת חדרי מדרגות בכל גודל הן בבנייני מגורים ומגדלי מגורים והן בבנייני משרדים ומבנים ציבוריים. הצוותים המקצועיים של TOP PAINT מחויבים לעבודה ללא פשרות תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר לתוצאות מושלמות פעם אחר פעם. והתשלום? הוא מתבצע רק לאחר סיום העבודה ורק לאחר אישור הלקוחות כי הם שבעי רצון ב-100% מהעבודה.   

צוות לצביעת חדר המדרגות
 • תזמון גמיש לצביעת חדרי מדרגות – בטופ פיינט שמים את הלקוחות בראש ומתאמים את זמני העבודה לזמנים המתאימים להם בדיוק. הצוותים הרבים והמיומנים של TOP PAINT עובדים בפריסה ארצית ומאפשרים התחלה וסיום עבודת הצביעה בזמן המתאים ללקוחות.  

צביעת חדר מדרגות - טופ פיינט
 • אלפי לקוחות מרוצים – חברת TOP PAINT מתנהלת בשקיפות מלאה כך גם ישתפו המון לקוחות ממליצים תוך התחשבות ברצון הלקוחות וצרכיהם. במהלך עשרים השנים האחרונות, צבעה חברת טופ פיינט אלפי חדרי מדרגות בבנייני מגורים, מגדלי מגורים, בנייני משרדים ועוד ולה מוניטין רב בקרב מנהלי אחזקה וועדי בתים רבים בכל רחבי הארץ. 

המומחים של טופ פיינט עונים על שאלות הקשורות לצביעת חדרי מדרגות 

 • מדוע עדיף לצבוע חדרי מדרגות בצבע אקרילי ?
 • צבע אקרילי מעניק מראה יפה ונקי יותר לקירות לעומת סיד, צבע אקרילי הוא עמיד במים וניתן לניקוי והסרת כתמים שונים מהקירות. 

 • מהו משך הזמן הדרוש לצורך צביעת חדרי מדרגות ?
 • לרוב, אורכת צביעת חדרי מדרגות של בניין בן 4 קומות, בין יום ליומיים אך משך זמן העבודה משתנה בהתאם לעבודה הנדרשת בו. במידה והקירות זקוקים לתיקונים רבים, יארך משך העבודה. 

 • כיצד מומלץ להכין חדר מדרגות עבודה לצביעה?
 • הצוותים המקצועיים של חברת טופ פיינט ערוכים לצביעת חדר מדרגות בכל גודל, תהליך הכנה לצביעת חדר מדרגות מבוצעת בשלבים עם סיום העבודה, מבצעת טופ פיינט ניקיון יסודי ומסירה כתמי צבע מכל אזור חדר המדרגות ומותירה אותו נקי, מצוחצח ומחודש. 

צביעת חדר מדרגות מחיר:

צביעת חדר מדרגות באיכות חסרת פשרות עם צבעים מקצועניים של טופ פיינט מתחילה בעלות של החל מ 500 ש"ח לקומה, המחיר כולל צבע  אקרילי איכותי של טמבור ונקיון של שאריות הצבע (ללא צביעה של המעקה).


מחירון צביעת חדר מדרגות במבצע לחודש הקרוב:

מספר קומות

מחיר מבצע החל מ:

ללא תוספת תשלום

ללא תוספת תשלום

צביעת מעקה

קומה

500 ש"ח

  צבע אקרילי

  שני שכבות

בתוספת תשלום

2 קומות

1000 ש"ח

   צבע אקרילי

    שני שכבות

בתוספת תשלום

3 קומות

1500 ש"ח

  צבע אקרילי

   שני שכבות

בתוספת תשלום

4 קומות

2000 ש"ח

   צבע אקרילי

   שני שכבות

בתוספת תשלום


צביעת חדר מדרגות - הפרמטרים לקביעת המחיר:

 • מספר קומות – נהוג לחשב את עלות הצביעה לפי הקומות בבניין, לפי הגובה של הקומות ואופי העבודה: אם יש התקלפויות ורטיבויות שצריך לתקן.
 • גודל המדרגות -  המחיר תלוי מאוד בגודל ורוחב הקומה, יש חדרי מדרגות מרווחים וגדולים בהשוואה לחדרי מדרגות דחוסים וקטנים, גודל חדר המדרגות קובע את כמות הצבע, זמן העבודה ואיתו המחיר. 
 • עלויות הצבע והחומרים - בעבר היו צובעים את חדרי המדרגות בסיד לבן שנחשב לצבע בסיס זול, טופ פיינט משתמשת רק בצבע אקרילי איכותי של טמבור ולא גובה תוספת תשלום על הצבע.
 • צוות העבודה - ככול שהעבודה מורכבת יותר נדרש מספר עובדי צוות רחב יותר על מנת לעמוד בלוח הזמנים המבוקש ולטפל במורכבות צביעת חדרי המדרגות.

 

צביעת חדר מדרגות עם TOP PAINT ללכת על בטוח:

 

 

מאחורי TOP PAINT עומדים צוותים מקצועיים ומיומנים המבצעים עבודת צביעת חדרי מדרגות בכל גודל הן בבנייני מגורים, מגדלי מגורים, בנייני משרדים ומבנים ציבוריים בכל רחבי הארץ מהדרום ועד לצפון ובכך, מאפשרת החברה ללקוחותיה, ליהנות משירות עבודת צביעת חדרי מדרגות מושלמת תוך עמידה בלוחות זמנים מדויקים. טופ פיינט מאפשרת לכם להזמין עבודת צביעת חדר מדרגות בכל מקום בארץ לרבות: חיפה, נתניה, הרצליה, כפר סבא, תל אביב, פתח תקווה, רמת גן, במי ברק, גבעתיים, ראשון לציון, חולון, נס ציונה, יבנה, רחובות, גדרה ועוד. זה הזמן להצטרף לאלפי וועדי בתים וחברות אחזקת בניינים וליהנות מהשירות המקצועי של טופ פיינט המשדרג כל חדר מדרגות בכל גודל בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובמחיר ללא תחרות. 


מחפשים מחיר אטרקטיבי לצביעת חדר מדרגות? התקשרו לצוות המומחים של טופ פיינט
וקבלו את הצעת המחיר המשתלמת והטובה ביותר
בטלפון: 073-374-6233


צביעת חדר מדרגות - המידע המקיף

צביעת חדר מדרגות - כל הדגשים שמרכיבים הצעת מחיר

צביעת חדר מדרגות - כל הדגשים שחייבים לכלול בהצעת מחיר

לפרטים כנסו >>
צביעת חדר מדרגות - תהליך ההכנה והצביעה שלב אחר שלב

צביעת חדר מדרגות - תהליך ההכנה והצביעה שלב אחר שלב

לפרטים כנסו >>
צביעת חדר מדרגות 4 קומות

צביעת חדר מדרגות 4 קומות - כל הפרמטרים להצעת מחיר

לפרטים כנסו >>


logo בניית אתרים