צביעת דירה - TOP PAINT

צביעת דירה, שיפוצים לבית ולעסק

כאשר שלמות נפגשת עם מחיר מנצח


לייעוץ פרטים והזמנות התקשרו:

073-374-6233
צביעת חדר אמבטיה

צביעת חדר אמבטיה - במבצע הכל כלול

ב: תל אביב , אשדוד , ראשון לציון , אשקלון , יבנה , גדרה , חולון , חיפה , הרצליה , באר שבע , בני ברק ,
רמת גן , נס ציונה , פתח תקווה , נתניה , גבעתיים , רחובות , ירושלים , בת ים , בית שמש , רמלה , לוד ,
קריית אונו , מודיעין , רעננה , כפר סבא , שוהם , ראש העין , הוד השרון , באר יעקוב , מזכרת בתיה ,
חדרה , קריית גתצביעת חדר אמבטיה בפריסה ארצית עם חברת TOP PAINT כבר לא צריכים להתפשר על איכות, עכשיו במבצע הכל כלול לחודש הקרוב הכולל צבע טמבור איכותי, תיקונים, וניקיון והכל במחיר הכי אטרקטיבי שיש!צביעת חדר אמבטיה, שונה מצביעת קירות פנימיים אחרים בבית כגון סלון או חדר שינה שכן חדר האמבטיה, חשוף לרמות גבוהות של לחות ורטיבות וזאת, בהיותו חדר סגור עם חלון קטן בלבד המונע אוורור נאות של המקום. על מנת להימנע מהיווצרות עובש וקילופים הנפוצים כל כך בחדרי אמבטיה רבים, חשוב  להקפיד על טיפול וצביעת חדר האמבטיה בחומרים איכותיים. על צביעת הקירות והתקרה, להתבצע באמצעות צבע ייעודי ואיכותי המונע היווצרות עובש וקילופים. לחברת טופ פיינט, יותר מעשרים שנות ניסיון בצביעת חדרי אמבטיה ומאחוריה אלפי לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ. TOP PAINT מציעה צביעת חדרי אמבטיה בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובמחירים המשתלמים ביותר הכוללים בין היתר צבע ייעודי איכותי ותיקוני הסרת קילופים ועובש יסודיים כהכנה לצביעה מחודשת של הקיר לתוצאות מושלמות. 

כל הסיבות לצביעת חדר אמבטיה:

 • חידוש ושדרוג אסתטי – כאשר הצבע בחדר האמבטיה נראה מיושן ואינו מתאים לטרנדים הקיימים בתחום עיצוב הבית ויש רצון לרענן ולשדרג את החלל. 
 • הופעת עובש – חדרי אמבטיה, חשופים לרמות רטיבות ולחות גבוהות במיוחד ולרוב הם אינם מאווררים כראוי. סיבה זו, מביאה להיווצרות עובש בחדרי אמבטיה רבים, המופיע כנקודות שחורות ההולכות ומתרבות. עובש, דורש הסרה וטיפול מיוחד המונע את חזרתו ולאחריו, צביעה בצבע ייעודי המגן מפני לחות והתפתחות עובש בשתי שכבות לפחות. 
 • התקלפות טיח וצבע – לחות בחדרי אמבטיה לא מאווררים, הם עניין נפוץ. במקרים אלו, יש להסיר את שכבות הטיח המתקלפות בצורה יסודית ולאחר מכן, לצבוע את הקירות בצבע ייעודי המגן מפני לחות והתקלפות הצבע. 

הליך צביעת חדר אמבטיה עם המומחים של טופ פיינט:

נכון, חדרי אמבטיה הם חדרים קטנים יחסית לשאר חדרי הבית ולעיתים נדמה כי עבודת הצביעה בהם היא קלה במיוחד ולא מורכבת. אך זוהי טעות נפוצה שכן, חדרי אמבטיה חשופים לפגעי לחות ומים, נוטים לפתח עובש וקילופים בקירות ודורשים עבודה מיוחדת. אנשי המקצוע המיומנים והמנוסים של טופ פיינט, יגיעו אליכם הביתה, עם כל החומרים הייעודיים והאיכותיים ביותר בתחום. יבצעו הסרת עובש וקילופים בקירות ובתקרה וידאגו לצבוע את הקירות והתקרה בחדר האמבטחה שלכם, בצבעים איכותיים ונושמים בשתי שכבות לפחות ובגימור מושלם. במידה וקיים עובש בקירות, ידאגו המומחים של טופ פיינט להסירו באמצעות חומרים ייעודיים נוגדי עובש מן הקירות ומהתקרה בצורה יסודית, ובמידה וקיימים קילופים בקירות, הם יוסרו בצורה יסודית באמצעות שפכטל. המומחים של TOP PAINT צובעים את הקירות והתקרה של חדר האמבטיה תוך הקפדה על צביעה בשכבת קישור לשמירת עמידות הצבע לאורך זמן. לאחר מכן, נצבע הקיר בצבעים ייעודיים ואיכותיים המותאמים לחדר האמבטיה ובהם חומרים ייחודיים נוגדי פטריות ועובש. כמו כל עבודת צביעה של טופ פיינט, גם כאן, בחדר האמבטיה, בגימור מושלם לתוצאות יפהפיות במיוחד ועמידות לשנים.

  

מחירי צביעת חדרי אמבטיה עם TOP PAINT:

טופ פיינט פועלת בשקיפות מלאה מול לקוחותיה ומקפידה על תמחור הגון ונוח. מחירי צביעת חדר אמבטיה, משתנים מחדר אמבטיה אחד לשני בשל גודלם. צביעת חדר אמבטיה ממוצע בן 5 מ"ר הכוללת תיקוני טיח, צבע וצביעת תקרה נעים בין 700 ₪ - 1.200 ₪ . במידה והסיבה לצביעת חדר האמבטיה היא אסתטית ואינה דורשת הסרת עובש וקילופים, יהיה המחיר בטווח הנמוך יותר. 


כל היתרונות של צביעת חדר אמבטיה עם Top Paint מה אתם מקבלים:

צביעת חדר אמבטיה - פיקס פרייס
 • מחיר "פיקס" בלי "טריק" בחבילת הכל כלול - המחירים של TOP PAINT כוללים את הצבעים, התיקונים, ניקיון הדירה לאחר סיום הצביעה.
צביעת חדר אמבטיה- מחיר אטרקטיבי
 • מחיר אטרקטיבי -  מחירי צביעת חדר אמבטיה אצלנו ב-TOP PAINT הם המשתלמים ביותר בתחום.
צביעת חדר אמבטיה - איכות ללא פשרות
 • איכות ללא פשרות – ב-TOP PAINT צובעים את הקירות בצבעים האיכותיים ביותר בשני שכבות צבע על מנת לתת עמידות לצבע לאורך שנים. ומשתמשים רק בצבעי אקריל של טמבור הנחשבים לצבעי הקיר היקרים והאיכותיים ביותר לצביעת קירות המתאימים למזג האוויר הישראלי. והצבע? כלול במחיר! 
תיקונים לפני צביעה לחדר אמבטיה
 • תיקוני פגמים בקירות למראה קירות מושלם –  לפני כל תחילת עבודה, הצוותים של TOP PAINT סורקים את קירות חדר האמבטיה ומבצעים את כל סוגי התיקונים לפני הצביעה: הוצאת התקלפויות, טיפול בעובש שיוף והחלקה של האזור הדורש תיקון והכנה לצביעה. 
ניקיון חדר האמבטיה לאחר צביעה
 • ניקיון חדר האמבטיה לאחר צביעתה – הצוותים של TOP PAINT עושים עבודה נקיה ומושלמת. כחלק מהסטנדרטים הגבוהים של החברה, לאחר סיום הצביעה ואישור הלקוח, ננקה ונבריק עבורכם את חדר האמבטיה בצורה יסודית כולל ניקיון של כל שאריות הצבע מהחלונות, הפנלים, הדלתות, המשקופים, המפסקים, המתגים והרצפה. כדי שתוכלו להיכנס לחדר האמבטיה בראש שקט ובכיף. 
צביעת חדר אמבטיה
 •  ניסיון ומיומנות – מאחורי TOP PAINT צוותים מיומנים ומנוסים ויותר מעשרים שנות ניסיון בצביעת חדרי אמבטיה בסטנדרטים הגבוהים ביותר תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר ושימוש בחומרים האיכותיים ביותר בתחום לתוצאות מושלמות. 
צביעת חדר אמבטיה - בסטנדרטים גבוהים
 • הסטנדרטים הגבוהים ביותר –  צביעת חדרי אמבטיה היא המיומנות שלנו אנחנו יודעים בדיוק באזה חומרים לטפל על מנת להסיר עובש והתקלפויות מהקיר במידת הצורך ולתת לחדר האמבטיה מראה רענן וזוהר.

צוות צביעת חדר אמבטיה
 • אמינות – טופ פיינט מתנהלים בשקיפות מלאה מול לקוחותיה. הצוותים המקצועיים של טופ פיינט, מחויבים לזמני עבודה מדויקים שנקבעו עם הלקוח והתשלום עבור העבודה, מתבצע רק לאחר שהלקוחות הביעו 100% שביעות רצון מהעבודה. 

המלצות צביעת חדר אמבטיה
 • מקסימום שביעות רצון – שביעות הרצון של הלקוחות הוא הדבר החשוב ביותר לטופ פיינט. במהלך עשרים השנים האחרונות, צבעה חברת TOP PAINT אלפי חדרי אמבטיה ומאחוריה אלפי לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ. את התשלום, מקבלים בטופ פיינט רק לאחר שהלקוחות עברו על העבודה והביעו מקסימום שביעות רצון מהעבודה. 

צביעת חדר אמבטיה - שאלות שצריך לשאול בשיחה הטלפונית לתיאום ציפיות :

חשוב לנו להכין אתכם לשיחה הטלפונית וזאת על מנת לבצע תיאום ציפיות מושלם והצעת מחיר מידיית שתשקף את עבודת צביעת חדר האמבטיה הנדרשת בביתכם.
המטרה היא אחת לתת 100% שביעות רצון ללקוחותנו ובשביל זה אנחנו עובדים בשקיפות מחיר מלאה ועבודה בסטנדרטיים הגבוהים ביותר.

השאלות שחשוב לענות בשיחה הטלפונית:
 • מה גודל חדר האמבטיה? (על מנת שנוכל להעריך את גודל העבודה).
 • מה גוון הצבע בחדר האמבטיה ולאיזה גוון תרצו לצבוע? ( וזאת על מנת לתאם לכם את קוד הגוון הרצוי).
 • אילו תיקונים נדרשים והאם יש רטיבויות בקירות, עובש או התקלפויות? (על מנת שנדע את מצב הדירה ואת החומרים שנצטרך להגיע איתם כדי לתקן ולבצע עבודה משולמת).
 • הדירה מאוכלסת או ריקה? ( מאפשר לנו לדעת עם כמה אנשי צוות להגיע לדירה).
 • האם אתם מעוניינים לצבוע את התקרה? ( לרוב לא מתבקש על ידי הלקוחות אבל במידה וכן נגיע עם צבע מיוחד המתאים לצביעת התקרה).
 • למתי אתם צריכים את צביעת חדר האמבטיה? (נתאם אתכם מועד שהכי נוח לכם, אפשרי גם צביעת חדר אמבטיה מהיום למחר וסיום הצביעה לרוב עוד באותו היום).

  עכשיו שאתם מוכנים עם כל השאלות כל שנותר לכם זה להתקשר לחברת TOP PAINT
  ולקבל את הצעת המחיר הכי אטרקטיבית שיש בטלפון:   073-374-6233 צביעת חדר אמבטיה בפריסה ארצית :

חברת TOP PAINT מונה מספר צוותים אשר מבצעים את עבודות צביעתחדר אמבטיה בתזמון מושלם בהתאם לבקשת הלקוחות ובפריסה ארצית בכל הארץ מהדרום עד הצפון כך שכל אחד יוכל להנות מהשרות שלנו ולקבל גם צביעת חדר אמבטיה ביום אחד. צביעת חדר אמבטיה מתבצעת ב: תל אביב, ראשון לציון, אשדוד, אשקלון, חיפה, באר שבע, יבנה, גדרה, חולון, נס ציונה, בת ים, הרצליה, כפר סבא, בני ברק, רמת גן, פתח תקווה. נתניה, גבעתיים, רחובות ועוד...

TOP PAINT ללכת על בטוח:
 

מאחורי חברת TOP PAINT עומדים צוותים מקצועיים ומיומנים שלא מוכנים להתפשר גם על הפרטים הקטנים ביותר. במהלך עשרים שנות קיומה, צברה החברה שם ומוניטין רבים עם אלפי לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ וזאת, הודות לעבודה המושלמות והמוקפדת אותה היא מבצעת הכוללת צביעה בסטנדרטים גבוהים, מחיר משתלם הכולל צבע איכותי , תיקונים, וניקיון. החברה מבצעת עבודות צביעת חדרי אמבטיה, תוך מתן יחס אישי, הקפדה על זמנים מדויקים והקשבה מלאה לרצון הלקוחות.


מעוניינים בצביעת חדר אמבטיה במחיר אטרקטיבי? התקשרו עכשיו למומחים של TOP PAINT וקבלו הצעת מחיר לשדרוג חדר האמבטיה שלכם במחיר הכי אטרקטיבי שיש!


logo בניית אתרים