צביעת דירה - TOP PAINT

צביעת דירה, שיפוצים לבית ולעסק

כאשר שלמות נפגשת עם מחיר מנצח


לייעוץ פרטים והזמנות התקשרו:

073-374-6233
צביעת דירה ברמת גן

צביעת דירה ברמת גן - במבצע הכל כלול
זקוקים לצביעת דירה ברמת גן? הצוותים המקצועיים של טופ פיינט מרחוב ביאליק ברמת גן, צובעים דירות ברמת גן ובכל רחבי הארץ בסטנדרטים גבוהים ובמחירים משתלמים במיוחד. 


קירות מוכתמים, סדוקים או מתקלפים, גורמים לדירה שלכם להיראות מוזנחת. צביעת הקירות מחדש, משיבה לקירות את המראה היפה וכן את התחושה הנעימה. כבר יותר מעשרים שנה, שחברת טופ פיינט צובעת דירות ובתים בכל גודל ברמת גן וסביבתה וכן בכל רחבי הארץ. לטופ פיינט צוותים מקצועיים ומנוסים, המבצעים צביעת דירה באיכות בלתי מתפשרת ומעניקים שירות אדיב וקשוב, הכולל עמידה בלוחות זמנים הנוחים ללקוחותיה, לרבות צביעת דירה מהיום להיום. חברת TOP PAINT מגישה ללקוחותיה, הצעות מחיר מפורטות ושקופות ללא "אותיות קטנות" בחבילת "הכל כלול" הכוללת: צבע איכותי, תיקונים לפני צביעה וניקיון לאחר הצביעה. והתשלום עבור צביעת דירה ברמת גן? הוא מתבצע רק לאחר שהלקוחות שבעי רצון ב-100% מהעבודה. 


צביעת דירה ברמת גן - מחירון מבצע לחודש הקרוב


מחירון מבצע צביעת דירה ברמת גן לחודש הקרוב:

על מנת לתת לכם הצעת מחיר לצביעת דירה בשקיפות מלאה, אנחנו מציגים בפניכם את כל הפרמטרים האפשריים בטבלה המייצגים מחיר לצביעת דירה כדי שלא היו לכם "הפתעות מיותרות" לשקט הנפשי שלכם ושבאמת תבינו שאנחנו נותנים לכם את המחיר המשתלם ביותר! הפרמטרים והתוספות הפופולאריים ביותר הינם: תוספת לדירה מאוכלסת, תוספת צביעת תיקרה ותוספת גוון והם מפורטים בצורה מפורטת בהתאם למספר החדרים בדירה. ישנם פרמטרים נוספים חריגים כגון גודל דירה גדול יחסית בהשוואה למספר החדרים בבית, מצב קירות רעוע הדורש תיקונים נרחבים של רטיבות, טייח וסדקים בצורה חריגה, פרקטיים ושטיחים מקיר לקיר שדורשים יותר עבודה לכסות אותם ולשמור עליהם משאריות הצבע, אפקטים מיוחדים של צבעי ווש, טקסטורות שונות ונצנצים כל אותם פרמטרים חריגים יקבלו מענה להצעת מחיר בשיחה הטלפונית כך שהכל היה שקוף והכי ברור שיש. 

מספר חדרים

מחיר מבצע לחודש הקרוב:

תוספות דירה מאוכלסת

תוספת צביעת תיקרה

תוספת גוון

2 חדרים

999 ש"ח

  250 ש"ח

  400 ש"ח

250 ש"ח

3 חדרים

1199 ש"ח

 300 ש"ח

  450 ש"ח

250 ש"ח

4 חדרים

1499 ש"ח

  400 ש"ח

  600 ש"ח

350 ש"ח

5 חדרים

1699 ש"ח

  500 ש"ח

  750 ש"ח

450 ש"חכל היתרונות של צביעת דירה ברמת גן עם Top Paint מה אתם מקבלים:

צביעת דירה ברמת גן - במחיר פיקס פרייס
  • מחיר "פיקס" בלי "שטיקים" ובלי "טריקים"- המחירים של TOP PAINT לא כוללים הפתעות. מה שקבענו הוא מה שתשלמו. המחירים של TOP PAINT כוללים את הצבע, התיקונים, ניקיון הדירה עם סיום הצביעה ריסוס במתנה. 
צביעת דירה ברמת גן - במחיר הטוב ביותר
  • מחיר אטרקטיבי-   מחירי צביעת דירה עם TOP PAINT  ברמת גן הם המשתלמים והאטרקטיביים ביותר בתחום. תוכלו לבדוק במחירון המלא ולוודא כי אין הפתעות ותוספות במחיר והמחיר שנקבע לפני הצביעה הוא המחיר שתשלמו בסופה ורק כאשר אתם מרוצים!
צביעת דירה ברמת גן - באיכות ללא פשרות
  • איכות עד התקרה – אנחנו ב-TOP PAINT צובעים את הקירות בצבעים האיכותיים ביותר: צבעי אקריל של טמבור, ידידותיים לסביבה ובטוחים. צבעי האקריל של טמבור נחשבים לצבעי הקיר היקרים והאיכותיים ביותר לצביעת קירות והם מתאימים למזג האוויר הישראלי. 
צביעת דירה ברמת גן - תיקוני חורים
  • תיקונים לפני תחילת עבודה – לפני כל תחילת עבודת צביעה, הצוותים המיומנים של TOP PAINT סורקים את קירות הבית, ומבצעים בהם את כל סוגי התיקונים הנדרשים לפני הצביעה: הוצאת מסמרים, דיבלים וברגים, סתימת חורים, שיוף והחלקה של האזור הדורש תיקון והכנתו לצביעה. 
צביעת דירה ברמת גן - ניקיון אחרי הצביעה
  • ניקיון יסודי של הדירה בתום העבודה- הצוותים המקצועיים של TOP PAINT עושים עבודה נקייה ומושלמת. כחלק מהסטנדרטים הגבוהים של החברה, אנחנו מנקים ומבריקים את הדירה שלכם באופן יסודי כולל הסרת שאריות צבע מחלונות, פנלים, דלתות, משקופים, מפסקים, מתגים ורצפה. וזאת, כדי שתוכלו להיכנס עם חיוך לדירה המחודשת שלכם. 
צביעת דירה ברמת גן -  כולל ריסוס מתנה
  • ריסוס מקצועי במתנה – אין זמן מתאים יותר לריסוס נגד נמלים וג'וקים כשהדירה ריקה. לכן, הצוותים המיומנים שלנו, ירססו עבורכם את הדירה ללא עלות נוספת וזאת, על מנת שתוכלו ליהנות מדירה נקיה גם מחרקים. 
צביעת דירה ברמת גן - בסטנדרטים הגבוהים ביותר
  • הסטנדרטים הגבוהים ביותר – ניסיון של יותר מעשרים שנה בצביעת דירות, בתים, משרדים ובתי עסק, הופך אותנו למובילים בתחום עם אלפי לקוחות מרוצים שישמחו להמליץ עלינו בחום.

צוות צביעת דירה ברמת גן
  • הזמן שלכם חשוב לנו -  אנחנו יודעים שהזמן שלכם יקר. לכן, זמני העבודה שלנו ב-TOP PAINT מותאמים לזמנים הנוחים ללקוחות שלנו. אנחנו מחויבים לעמידה בלוחות הזמנים המדויקים ביותר ולכן אנחנו מתאמים צוות עבודה מקצועי שיעמוד בלוחות הזמנים שלכם. 

צביעת דירה ברמת גן לקוחות מרוצים
  • אלפי לקוחות מרוצים - מאחורי TOP PAINT אלפי עבודות צביעת בתים מושלמות ואלפי לקוחות צביעת דירה ממליצים מרוצים, אתם יכולים לשאול אותם הם ישמחו להמליץ עלינו. 


גלריית עבודות צביעת דירה ברמת גן עם Top Paint:

צביעת דירה ברמת גן מהיום להיום:
 

זקוקים לצביעת דירה ברמת גן מהיום להיום בשל פינוי דירה או כניסה לדירה חדשה? לחברת טופ פיינט מרחוב ביאליק ברמת גן, ניסיון של יותר מעשרים שנה בצביעת דירות ולה צוותים מקצועיים ומנוסים בפריסה ארצית, המאפשרים לה, להציע ללקוחותיה שירות ייחודי של צביעת דירה מהיום להיום . הצוותים המנוסים והמיומנים של טופ פיינט, מגיעים מוקדם בבוקר אל בית הלקוחות ( מספר הצבעים המקצועיים של טופ פיינט, מותאם לגודל הדירה ולהיקף העבודה הנדרשת בה) ומבצעים עבודה איכותית תוך הקפדה על הפרטים הקטנים: תיקון פגמים בקירות והכנתם לצביעה, שימוש בחומרים האיכותיים ביותר, צביעת הקירות באופן מדויק ואחיד בשתי שכבות של צבע איכותי (אקריל של טמבור הנחשב ליקר, איכותי ועמיד לאורך זמן רב) ולבסוף, ניקיון הדירה בצורה יסודית, המאפשר כניסה נעימה. 

טופ פיינט מציגה: הצבעים הכי טרנדיים של השנה:

במהלך השנה החולפת, ביצעו הצוותים המקצועיים של טופ פיינט צביעה של מאות דירות בעיר רמת גן וסביבתה. (תל אביב, גבעתיים, בני ברק ועוד).  לצבעים המנוסים של טופ פיינט, ידע וניסיון רבים בתחום, המאפשרים להם להעניק ייעוץ מקצועי, אודות הצבעים  והגוונים המתאימים ביותר לצביעת הדירה, תוך התחשבות בסגנון ובגוונים המועדפים על הלקוחות, הריהוט והאקססוריז הנוכחים בדירה ובייעודו של החדר (סלון, חדר שינה, חדר ילדים, חדר עבודה ועוד). השנה, מעדיפים לקוחות רבים, את פלטת הצבעים הפסטלית, הכוללת את גווני הלבן בהיר, לילך, צהוב שקוף, תכלת בריזה ואפור ענן, כאשר הגוון הלבן בהיר, הוא הצבע המבוקש ביותר עבור צביעת דירה , והוא "מככב" כצבע  השולט, המשדר ניקיון, התחדשות ואופטימיות, ולצדו, לרוב בקיר אחד נבחר, מככב גוון פסטלי המוסיף ייחודיות ומעניק תחושה הרמונית, מרגיעה ונעימה הן בסלון והן בחדרי השינה. טופ פיינט, מקפידה לעשות שימוש בצבעי אקריל של טמבור הנחשבים ליקרים והאיכותיים ביותר, בעלי תו תקן איכות המעניקים לקירות מראה חדש ויפה לאורך זמן. 
מחפשים צביעת דירה ברמת גן? התקשרו למומחים של טופ פיינט וקבלו את הצעת המחיר הכי אטרקטיבית שיש!logo בניית אתרים