צביעת דירה - TOP PAINT

צביעת דירה, שיפוצים לבית ולעסק

כאשר שלמות נפגשת עם מחיר מנצח


לייעוץ פרטים והזמנות התקשרו:

073-374-6233
צביעת דירה

צביעת דירה - במבצע הכל כלול במחירון שלא תרצו לפספס!
צביעת דירה במבצע לחודש הקרוב עם חברת TOP PAINT כבר לא צריכים להתפשר על איכות, עכשיו במחירון מבצעי 2024 במחירים הכי משתלמים שיש! הכולל צבע טמבור איכותי, תיקונים, ניקיון וריסוס מתנה בהצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה.מחפשים צביעת דירה במחיר אטרקטיבי ובאיכות חסרת פשרות? הגעתם למקום הנכון! אין כמו לצבוע את קירות הבית כדי לקבל תחושת רעננות מרגשת והכי כיף להיכנס לדירה שקירות הבית חלקים, נקיים ויפים ועכשיו במיוחד לחודש הקרוב יצאנו במחירון מבצע משתלם במיוחד שיגרום לכם להזדרז ולשריין תאריך לצביעת דירה במחיר הכי משתלם שיש. רוצים לשדרג את מראה קירות הבית? חברת TOP PAINT מאפשרת לכם לקבל צביעת דירה בזול במראה מושלם וחדש במחיר הכי זול בארץ בלי "טריקים" ובלי "שטיקים" כך שכבר לא משתלם לבצע צביעת דירה לבד או להתלבט. לצוותים המקצועיים של TOP PAINT ניסיון של יותר מעשרים שנה בצביעת בתים בכל גודל ואלפי לקוחות מרוצים הממליצים עליהם בחום. המקצוענים של TOP PAINT קשובים לצרכי הלקוחות ועומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר במחירים נוחים והתנהלות בשקיפות מלאה ללא הפתעות. ועכשיו, צביעת דירה עם TOP PAINT במחיר קבוע מראש הכולל: צביעת קירות, תיקונים, ניקיון וריסוס ללא תוספת מחיר מה שסוכם הוא מה שתקבלו וזאת, כדי להעניק לכם ראש שקט בידיעה כי הדירה שלכם בידיים טובות. את התשלום, אנחנו ב-TOP PAINT מקבלים רק לאחר סיום העבודה ורק לאחר שהלקוחות מאשרים לנו כי הם שבעי רצון. 


כל הסיבות לבחור צביעת דירה בטופ פיינט:
 • כי אנחנו פשוט זולים - "בלי אותיות קטנות" ולכן טבלת המחירון שלנו מונחת לפניכם על מנת שהכל היה שקוף בלי הפתעות!
 • איכות במחיר מנצח - אנחנו לעולם לא מתפשרים על איכות עבודתנו, אתם מקבלים דירה מבריקה ונקיה בצבע אקרילי הכי איכותי של טמבור שיחזיק להרבה שנים אחרי.
 • מבצע הכל כלול - כל מה שצריך להיות בתהליך צביעת דירה אתם מקבלים בחבילה אחת: צבע, תיקוני קירות, ניקיון וריסוס מתנה, בלי הצורך לנפח את המחיר על "תוספות מיוחדות".
 • אמינות - רוב הצבעים בשוק ינפחו לכם את המחיר הרבה מעל מחירון המבצע שלנו ויספרו לכם סיפורים שתקבלו איכות יותר טובה, התשובה הפשוטה לזה הם פשוט רוצים להרוויח יותר!
 • המוטו שלנו - אנחנו מאמינים ביחס איכות למחיר הטוב ביותר שניתן לתת ללקוח וכך גם יעידו הלקוחות הממליצים עלינו וזה סוד ההצלחה שלנו שהוא אור לרגלינו.

אז אם אתם עדיין מתלבטים?
פשוט תתקשרו לטלפון 073-374-6233
ותקבלו הצעת מחיר מידית! והכי אטרקטיבית שיש לצביעת דירה, מחכים לכם בצד השני של הטלפון.


צביעת דירה - TOP PAINTצביעת דירה - במחירון 2024 שלא כדאי לפספס:

על מנת לתת לכם הצעת מחיר לצביעת דירה משתלמת ובשקיפות מלאה, אנחנו מציגים בפניכם את כל הפרמטרים האפשריים בטבלה המייצגים מחיר לצביעת דירה כדי שלא היו לכם "הפתעות מיותרות" לשקט הנפשי שלכם ושבאמת תבינו שאנחנו נותנים לכם את המחיר המשתלם ביותר! הפרמטרים והתוספות הפופולאריים ביותר הינם: תוספת לדירה מאוכלסת, תוספת צביעת תיקרה ותוספת גוון והם מפורטים בצורה מפורטת בהתאם למספר החדרים בדירה. ישנם פרמטרים נוספים חריגים כגון גודל דירה גדול יחסית בהשוואה למספר החדרים בבית, מצב קירות רעוע הדורש תיקונים נרחבים של רטיבות, טייח וסדקים בצורה חריגה, פרקטיים ושטיחים מקיר לקיר שדורשים יותר עבודה לכסות אותם ולשמור עליהם משאריות הצבע, אפקטים מיוחדים של צבעי ווש, טקסטורות שונות ונצנצים כל אותם פרמטרים חריגים יקבלו מענה להצעת מחיר בשיחה הטלפונית כך שהכל היה שקוף והכי ברור שיש. 

צביעת דירה מחיר

מספר חדרים

מחיר מבצע לחודש הקרוב:

תוספות דירה מאוכלסת

תוספת צביעת תיקרה

תוספת גוון

2 חדרים

999 ש"ח

  250 ש"ח

  400 ש"ח

250 ש"ח

3 חדרים

1199 ש"ח

 300 ש"ח

  450 ש"ח

250 ש"ח

4 חדרים

1499 ש"ח

  400 ש"ח

  600 ש"ח

350 ש"ח

5 חדרים

1699 ש"ח

  500 ש"ח

  750 ש"ח

450 ש"חכל היתרונות של צביעת דירה עם Top Paint מה אתם מקבלים:

צביעת דירה - פיקס פרייס
 • מחיר "פיקס" בלי "טריק" בחבילת הכל כלול - המחירים של TOP PAINT כוללים את הצבעים, התיקונים, ניקיון הדירה לאחר סיום הצביעה, ואת הריסוס אתם מקבלים במתנה.
צביעת דירה - מחיר אטרקטיבי
 • מחיר אטרקטיבי -  מחירי צביעת הדירה אצלנו ב-TOP PAINT הם המשתלמים ביותר בתחום , תוכלו לבדוק בטבלת המחירון המלא הנזכר למעלה ללא הפתעות מיותרות במחיר!
צביעת דירה - איכות ללא פשרות
 • איכות ללא פשרות – ב-TOP PAINT צובעים את הקירות בצבעים האיכותיים ביותר בשני שכבות צבע על מנת לתת עמידות לצבע לאורך שנים. ומשתמשים רק בצבעי אקריל של טמבור הנחשבים לצבעי הקיר היקרים והאיכותיים ביותר לצביעת קירות המתאימים למזג האוויר הישראלי. והצבע? כלול במחיר! 
צביעת דירה - תיקוני חורים
 • תיקוני פגמים בקירות למראה קירות מושלם –  לפני כל תחילת עבודה, הצוותים של TOP PAINT סורקים את קירות הבית ומבצעים את כל סוגי התיקונים לפני הצביעה: הוצאת מסמרים מהקירות, הוצאת דיבלים, הוצאת ברגים, שיוף והחלקה של האזור הדורש תיקון והכנה לצביעה. 
צביעת דירה - ניקיון
 • ניקיון הדירה לאחר צביעתה – הצוותים של TOP PAINT עושים עבודה נקיה ומושלמת. כחלק מהסטנדרטים הגבוהים של החברה, לאחר סיום הצביעה ואישור הלקוח, ננקה ונבריק עבורכם את הדירה בצורה יסודית כולל ניקיון של כל שאריות הצבע מהחלונות, הפנלים, הדלתות, המשקופים, המפסקים, המתגים והרצפה. כדי שתוכלו להיכנס לדירה בראש שקט ובכיף. 
צביעת דירה - ריסוס מתנה
 • ריסוס מקצועי במתנה -  צוות TOP PAINT שמח לחדש לכם את הדירה עם צבע חדש וריסוס נגד נמלים וג'וקים במתנה וזאת, על מנת שתיהנו מבית נקי גם מחרקים. 
צביעת דירה - בסטנדרטים גבוהים
 • הסטנדרטים הגבוהים ביותר –  לנו ב-TOP PAINT ניסיון של יותר מ-20 שנה בצביעת בתים, משרדים, בניינים ועסקים. אנחנו מתחייבים לאיכות עבודה ללא פשרות והתשלום? רק בגמר העבודה ורק לאחר שאתם מרוצים ב-100%. 

צוות צביעת דירה
 • תזמון הזמנת צביעת דירה  בחברת TOP PAINT מאפשרים ללקוחותנו להזמין צביעת דירה מהיום למחר ולסיים את צביעת הדירה ביום אחד , בזכות צוותים מנוסים. 

צביעת דירה לקוחות מרוצים
 • אלפי לקוחות מרוצים -  מאחורי TOP PAINT אלפי עבודות צביעת בתים מושלמות ואלפי לקוחות צביעת דירה ממליצים מרוצים. אתם יכולים לשאול אותם. הם ישמחו להמליץ עלינו. 


גלריית עבודות Top Paint:
צביעת דירה - שאלות שצריך לשאול בשיחה הטלפונית לתיאום ציפיות :

חשוב לנו להכין אתכם לשיחה הטלפונית וזאת על מנת לבצע תיאום ציפיות מושלם והצעת מחיר לצביעת דירה מידית שתשקף את עבודת צביעת הדירה הנדרשת בביתכם.
המטרה היא אחת לתת 100% שביעות רצון ללקוחותינו ובשביל זה אנחנו עובדים בשקיפות מחיר מלאה ועבודה בסטנדרטיים הגבוהים ביותר.

השאלות שחשוב לענות בשיחה הטלפונית:
 • מה מספר החדרים לצביעת דירה? (יש לכם את הטבלת מחירון שלנו, עבורנו חשוב לדעת את כמות הצבע שאנחנו צריכים להביא).
 • מה גוון הצבע בדירה ולאיזה גוון תרצו לצבוע? ( וזאת על מנת לתאם לכם את קוד הגוון הרצוי).
 • אילו תיקונים נדרשים והאם יש רטיבות בקירות? (על מנת שנדע את מצב הדירה ואת החומרים שנצטרך להגיע איתם כדי לתקן ולבצע עבודה משולמת).
 • הדירה מאוכלסת או ריקה? ( מאפשר לנו לדעת עם כמה אנשי צוות להגיע לדירה).
 • האם אתם מעוניינים לצבוע את התקרה? ( לרוב לא מתבקש על ידי הלקוחות אבל במידה וכן נגיע עם צבע מיוחד המתאים לצביעת התקרה).
 • למתי אתם צריכים את צביעת הדירה? (נתאם אתכם מועד שהכי נוח לכם, אפשרי גם צביעת דירה מהיום למחר וסיום הצביעה לרוב עוד באותו היום).

  עכשיו שאתם מוכנים עם כל השאלות כל שנותר לכם זה להתקשר לחברת TOP PAINT
  ולקבל את הצעת המחיר הכי אטרקטיבית שיש בטלפון:   073-374-6233 צביעת דירה עם TOP PAINT אנחנו לא רק זולים :

טופ פיינט מתחייבת לכם לעבודה מקצועית ונקיה מכל הלב עם צבע אקרילי של טמבור שנחשב לצבע העמיד והאיכותי ביותר שיחזיק לכם לאורך שנים, חידוש צבע הקירות בבית בצורה מקצועית של חברת טופ פיינט מביאה לכם צביעת דירה בזול ומחזירה לבית שלכם את המראה היפה , הנקי ומשדרגת אותה בכמה רמות למעלה על מנת שהיה כיף לגור בבית . צבעי לדירה של טופ פיינט מבצע עבודה בסטנדרטיים הגבוהים ביותר לכל החדרים בבית כגון: צביעת חדר הילדים , צביעת חדר שינה , הסלון, האמבטיה, זה לא רק למרוח צבע אלה להבין במשמעות הצבעים ובאיכויות של הצבע ומה מתאים לכל חדר בבית. לחברת TOP PAINT ניסיון רב שנים של יותר מעשרים שנה בצביעת דירות. כל דירה אותה אנו צובעים, מקבלת את הטיפול הקוסמטי הטוב והאיכותי ביותר, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר. כל סדק, כל חור, כל מסמר, מקבל את הטיפול הראוי לתוצאות עוצרות נשימה. 

צביעת דירה לפי מספר חדרים - המבצעים של טופ פיינט:

 • צביעת דירה 2 חדרים - במבצע הכולל צבע, תיקונים ניקיון וריסוס רק 999 ש"ח.
  פרמטרים ותוספות נוספים: דירה מאוכלסת תוספת: 250 ש"ח, צביעת תיקרה תוספת: 400 ש"ח, שינוי גוון תוספת 200 ש"ח.
 • צביעת דירה 3 חדרים - במבצע הכולל צבע, תיקונים ניקיון וריסוס רק 1199 ש"ח.
  פרמטרים ותוספות נוספים: דירה מאוכלסת תוספת: 300 ש"ח, צביעת תיקרה תוספת: 450 ש"ח, שינוי גוון תוספת 250 ש"ח.
 • צביעת דירה 4 חדרים - במבצע הכולל צבע, תיקונים ניקיון וריסוס רק 1499 ש"ח.
  פרמטרים ותוספות נוספים: דירה מאוכלסת תוספת: 400 ש"ח, צביעת תיקרה תוספת: 600 ש"ח, שינוי גוון תוספת 350 ש"ח.
 • צביעת דירה 5 חדרים - במבצע הכולל צבע, תיקונים ניקיון וריסוס רק 1699 ש"ח.
  פרמטרים ותוספות נוספים: דירה מאוכלסת תוספת: 500 ש"ח, צביעת תיקרה תוספת: 750 ש"ח, שינוי גוון תוספת 450 ש"ח.

אופי וביצוע צביעת דירה 2,3,4,5 חדרים - צביעת דירה מקצועית בשני שכבות בצבע אקרילי איכותי של טמבור המתאים לתנאי האקלים של הארץ לעמידות
ואיכות לאורך שנים הכולל תיקוני קירות מקצועיים ברמת הגימור הטובה ביותר.

שאלות נפוצות לצביעת דירה:


 • אך אוכל לקבל הצעת מחיר לצביעת דירה מהירה ומדויקת? 

  המחירונים של טופ פיינט שקופים, הצעת מחיר ניתנת מידית בטלפון! ישנם מקרים שנדרש לשלוח תמונות או סרטונים בוואטס אפ על מנת לאשר את מצב הדירה, 
  ולעיתים נשלח צבעי לדירה במקרים מורכבים או לפי בקשת הלקוח על מנת לתת הצעת מחיר.

 • כמה זמן לוקחת צביעת דירה? 

  תלוי במורכבות העבודה, ברוב המקרים לוקחת יום עבודה אחד, במידה והלקוח לחוץ בלוח זמנים אנחנו מביאים צוות גדול יותר שיעמוד בזמינים לפי בקשת הלקוח.

 • האם אני צריך להכין את הבית לצביעה? 

  אין צורך, אנחנו מגיעים עם כל חומרי העטיפה שיבטיחו לכם שמירה מלאה על הציוד והרהיטים שלכם.

 • באיזה חומרים וצבעים אתם משתמשים? 

  אנחנו משתמשים רק בצבע אקרילי של טמבור שמתאים לתנאי האקלים של הארץ ובעל עמידות ושמירה על איכות לאורך שנים כך שאתם מקבלים את הטוב ביותר.

 • במה אנחנו שונים מחברות צבע אחרות?

  אנחנו נותנים את התמורה הגבוה ביותר ביחס של: שירות, איכות ומחיר! אנחנו עובדים בשקיפות מלאה, מקצוענות ומחיר הכי משתלם שיש בלי להתפשר על איכות.
 • באיזה צבע מומלץ לצבוע את הדירה? 

  לרוב הלקוחות מגיעים אלינו כאשר יש להם כבר גוון ספציפי שנבחר על ידם. אם אתם עדיין מתלבטים? מומלץ לבחור בגוונים בהירים התואמים לריצוף ולרהיטים
  שמגדילים את חלל הבית, ברוב המקרים הצבע הנבחר היא עדיפות ברורה לגוון לבן או שמנת כאשר העדיפות הבולטת יותר היא גוון לבן.


סוגי צביעת דירות וצורת התייחסות לכל אחד מהם :


ישנן מספר סוגים שונים של צביעת דירות שבכל אחד מהן אנחנו משלבים פרמטרים שונים המתאימים לצורכי הלקוח:

צביעת דירה רגילה - זוהי הצביעה הפופולארית ביותר אשר מתייחסת לצביעת הדירה האישית שלנו וככזאת אנחנו נרצה את הטוב ביותר עבורנו, ולכן נשתמש בצבעים האיכותיים ביותר, בעבודה מקצועית וברמת גימור הגבוה ביותר המשלבת צביעת תקרה במידה והתקרה של הדירה לא נצבעה ב 7 שנים האחרונות ועם טופ פיינט התוצאה תהיה לא פחות ממושלמת! 

צביעת דירה בסיום השכירות - ככל שמדובר בצביעת דירה מושכרת הטיפ העיקרי לצביעת דירה היא לצבוע אותה כאשר היא ריקה דבר שיוזיל את עלות צביעת הדירה ב 30%, מומלץ לצבוע את הדירה בחבילה הבסיסית ללא צורך בפרמטרים נוספים כגון צביעת תקרה או שינוי גוון ותקבלו צביעת דירה איכותית במחיר הכי משתלם שיש, שהיה נוח לכם לכיס ובעל הדירה היה מרוצה מאוד מהתוצאה כך ששני הצדדים יצאו מורווחים.

צביעת דירה חדשה מקבלן - אנחנו מקבלים המון טלפונים לצביעת דירה חדשה מקבלן ולרוב זה נובע משני סיבות עיקריות: שהקבלן צבע את הדירה בצבע זול ולא איכותי או לחלופין ישנם סדקים שדורשים תיקונים וצביעה מחדש.

צביעת בתים פרטיים - כאשר מדובר בצביעת וילה או בית פרטי צריך לקחת בחשבון את היקף העבודה הנדרש: צביעה פנימית או גם צביעה חיצונית את זמן העבודה על מנת לעמוד בלוח הזמנים של הלקוח ולהתאים צוות מיומן ומקצועי שיעמוד בכל היעדים של הלקוח ולכן כאשר מדובר בבית פרטי חשוב להגיע לבית הלקוח לעמוד את כמות העבודה ולתת הצעת מחיר מסודרת.


צביעת דירה בפריסה ארצית :


חברת TOP PAINT מונה מספר צוותים אשר מבצעים את עבודות צביעת הדירה בתזמון מושלם בהתאם לבקשת הלקוחות ובפריסה ארצית עם צוות צבעים מקצועיים בכל הארץ מהדרום עד הצפון כך שכל אחד יוכל להנות מהשרות שלנו ולקבל גם צביעת דירה ביום אחד אם לוח הזמנים שלכם צפוף. צביעת הדירה מתבצעת ב: תל אביב, ראשון לציון, אשדוד, אשקלון, חיפה, באר שבע, יבנה, גדרה, חולון, נס ציונה, בת ים, הרצליה, כפר סבא, בני ברק, רמת גן, פתח תקווה. נתניה, גבעתיים, רחובות ועוד...

TOP PAINT ללכת על בטוח:
 

מאחורי חברת TOP PAINT עומדים צוותים מקצועיים ומיומנים שלא מוכנים להתפשר גם על הפרטים הקטנים ביותר. במהלך עשרים שנות קיומה, צברה החברה שם ומוניטין רבים עם אלפי לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ וזאת, הודות לעבודה המושלמות והמוקפדת אותה היא מבצעת הכוללת צביעה בסטנדרטים גבוהים, מחיר משתלם הכולל צבע איכותי , תיקונים, ניקיון וריסוס במתנה. החברה מבצעת עבודות צביעה בדירות פרטיות, שכורות, משרדים, בנייני מגורים ועסקים, תוך מתן יחס אישי, הקפדה על זמנים מדויקים והקשבה מלאה לרצון הלקוחות.


מעוניינים בצביעת דירה במחיר אטרקטיבי בלי להתפשר על איכות?
התקשרו עכשיו למומחים של TOP PAINT וקבלו את הצעת המחיר לצביעת דירה המשתלמת ביותר!
בטלפון: 
073-374-6233

צביעת דירה - כל הטיפים במאמרים שלנו לצביעה המושלמת!

המלצות צביעת דירה

המלצות צביעת דירה - תמיד כיף לשמוע המלצות מאחרים שעשו.

לפרטים כנסו >>
צביעת דירה מחיר

צביעת דירה מחיר - הכירו את כל הפרמטרים שמרכיבים את המחיר.

לפרטים כנסו >>
טיפים לצביעת דירה

מחפשים לצבוע דירה לבד? כל הטיפים אך לצבוע דירה בצורה מושלמת.

לפרטים כנסו >>
צביעת דירה בסיום השכירות

צביעת דירה בסיום השכירות - רוצים לצבוע דירה שכורה? כל הטיפים להוזלה במחיר.

לפרטים כנסו >>
logo בניית אתרים