צביעת דירה - TOP PAINT

צביעת דירה, שיפוצים לבית ולעסק

כאשר שלמות נפגשת עם מחיר מנצח


לייעוץ פרטים והזמנות התקשרו:

073-374-6233
צביעת בית

צביעת בית - TOP PAINT המומחיות שלנו בבית שלך


מהיום לא צריך להתפשר כדי לצבוע בית במחיר שפוי, חברת טופ פיינט מאפשרת לכם צביעת בית בסטנדרטים הגבוהים ביותר בחבילת הכל כלול ובמחיר הכי אטרקטיבי שיש ללא הפתעות!


יום אחד, אתם מביטים בקירות הבית ומבינים שהגיע הזמן לשינוי. סדקים, חורים וכתמים בקירות, משפיעים על מראה הבית ומעניקים לו לוק מוזנח ועייף. אז מה עושים? צובעים! לחברת TOP PAINT ניסיון של יותר מעשרים שנה בצביעת בתים ודירות ואלפי לקוחות מרוצים. הצוותים המקצועיים של TOP PAINT מציעים עבודה בסטנדרטים גבוהים במיוחד הכוללים צביעה איכותית בצבעי הקיר הטובים ביותר בארץ מבית טמבור וזאת, במחירים נוחים במיוחד וקבועים מראש והתשלום עבור העבודה, נעשה רק כשהלקוחות מביעים שביעות רצון מלאה. עכשיו, מציעה חברת TOP PAINT מבצע שווה במיוחד הכולל צביעת קירות, תיקונים בקירות, ניקיון וריסוס במחירים חסרי תקדים. צביעת דירה בראש שקט בלי "טריקים ושטיקים" זה TOP PAINT. 


צביעת בית - TOP PAINT


מחירון צביעת בית - במבצע לחודש הקרוב:

על מנת לתת לכם הצעת מחיר לצביעת בית בשקיפות מלאה, אנחנו מציגים בפניכם את כל הפרמטרים האפשריים בטבלה המייצגים מחיר לצביעת בית כדי שלא היו לכם "הפתעות מיותרות" לשקט הנפשי שלכם ושבאמת תבינו שאנחנו נותנים לכם את המחיר המשתלם ביותר! הפרמטרים והתוספות הפופולאריים ביותר הינם: תוספת לבית מאוכלס, תוספת צביעת תיקרה ותוספת גוון והם מפורטים בצורה מפורטת בהתאם למספר החדרים בבית. ישנם פרמטרים נוספים חריגים כגון גודל בית גדול יחסית בהשוואה למספר החדרים בבית, מצב קירות רעוע הדורש תיקונים נרחבים של רטיבות, טייח וסדקים בצורה חריגה, פרקטיים ושטיחים מקיר לקיר שדורשים יותר עבודה לכסות אותם ולשמור עליהם משאריות הצבע, אפקטים מיוחדים של צבעי ווש, טקסטורות שונות ונצנצים כל אותם פרמטרים חריגים יקבלו מענה להצעת מחיר בשיחה הטלפונית כך שהכל היה שקוף והכי ברור שיש. 

מספר חדרים

מחיר מבצע לחודש הקרוב:

תוספות בית מאוכלס

תוספת צביעת תיקרה

תוספת גוון

2 חדרים

999 ש"ח

  250 ש"ח

  400 ש"ח

250 ש"ח

3 חדרים

1199 ש"ח

 300 ש"ח

  450 ש"ח

250 ש"ח

4 חדרים

1499 ש"ח

  400 ש"ח

  600 ש"ח

350 ש"ח

5 חדרים

1699 ש"ח

  500 ש"ח

  750 ש"ח

450 ש"ח


כל היתרונות של צביעת בית עם Top Paint:
צביעת בית - פיקס פרייס
 • מחיר קבוע מראש בלי "טריקים" – המחירים של TOP PAINT כוללים את הצבעים, התיקונים, ניקיון הדירה לאחר סיום העבודה והריסוס? עלינו! ללא תוספת תשלום. 
צביעת בית- מחיר אטרקטיבי
 • מחירים אטרקטיביים – מחירי צביעת קירות דירה עם TOP PAINT הם המשתלמים ביותר בתחום. (אתם מוזמנים לבדוק אותנו במחירון המלא ולגלות, שאצלנו אין הפתעות או תוספות במחיר.)
צביעת בית - איכות ללא פשרות
 • איכות עד הפרטים הקטנים –  לחברת TOP PAINT סטנדרטים גבוהים במיוחד. הצוותים המקצועיים והמנוסים של החברה, עושים שימוש בצבעים האיכותיים, הידידותיים והבטוחים ביותר, צבעי אקריל של טמבור, הנחשבים לצבעי הקיר היקרים והאיכותיים ביותר לצביעת קירות המתאימים למזג האוויר בישראל. 
צביעת בית - בסטנדרטים גבוהים
 • הסטנדרטים הגבוהים ביותר – במהלך עשרים השנים האחרונות, צבעה חברת TOP PAINT אלפי בתים, דירות, משרדים ובניינים וצברה מוניטין רב ואלפי לקוחות מרוצים. חברת TOP PAINT מתחייבת לאיכות עבודה ללא פשרות כשהתשלום נעשה רק לאחר שהלקוח מרוצה ב-100%.   

צוות צביעת בית
 • נותנים כבוד לזמן שלכם - אתם אנשים עסוקים ולכן, הצוותים של TOP PAINT יגיעו אליכם בדיוק בזמן שסיכמתם ויעמדו בזמני העבודה כדי להחזיר את הדירה שלכם לשגרה מהר ככל הניתן. (במקרה הצורך, תשלח TOP PAINT צוותים נוספים לצורך סיום העבודה בזמן שנקבע). 

צביעת בית לקוחות מרוצים
 • אלפי לקוחות מרוצים וממליצים – מאחורי TOP PAINT אלפי לקוחות מרוצים. אתם יכולים לשאול אותם. הם ישמחו להמליץ. TOP PAINT מציגה - המבצעים הכי חמים לצביעת בית לחודש הקרוב: 


צביעת דירת 2 חדרים - עם TOP PAINT לחודש הקרוב רק 999 ₪ כולל תיקונים, צבע, ניקיון וריסוס. 
צביעת דירת 3 חדרים - עם TOP PAINT לחודש הקרוב רק 1,199 ₪ כולל תיקונים, צבע, ניקיון וריסוס. 
צביעת דירת 4 חדרים - עם TOP PAINT לחודש הקרוב רק 1,499 ₪ כולל תיקונים, צבע, ניקיון וריסוס. 
צביעת דירת 5 חדרים - לחודש הקרוב רק 1,699 ₪ כולל תיקונים, צבע, ניקיון וריסוס. 


צביעת בית עם TOP PAINT היתרונות כלולים במחיר:

 • צבע איכותי – TOP PAINT עושים שימוש בצבע הטוב ביותר ללא פשרות : סופר קריל מט פלוס של טמבור בגימור מט, בעל עמידות וכושר כיסוי גבוה במיוחד. צבע מעולה לשימוש הן בקירות פנימיים והן בקירות חיצוניים. צבע רחיץ בעל יכולת ייבוש מהירה. מאושר תו תקו ישראלי ואיכות הסביבה ללא עופרת וכרומטיים. הצבע אינו דוהה, אינו מתקלף וקל במיוחד לניקוי. 
 • צוותים מקצועיים, מיומנים ומנוסים – הצוותים המקצועיים של TOP PAINT יגיעו אליכם בדיוק בזמן שנקבע עם יחס אישי ושירות מכל הלב ויעמדו בזמנים שנקבעו מהתחלת העבודה ועד לסיום. (במקרה של דירה גדולה, מתוגברים הצוותים לצורך עמידה בזמנים). 
 • תיקוני פגמים בקירות למראה מושלם לאחר הצביעה- לפני כל תחילת עבודה, סורקים הצוותים המקצועיים של TOP PAINT את קירות הבית, מאתרים ומבצעים את כל התיקונים הנדרשים לרבות : הוצאת מסמרים, הוצאת דיבלים, הוצאת ברגים, תיקון סדקים, שיוף והחלקה של האזור הדורש תיקון והכנה לצביעה. 
 • ניקיון הדירה לאחר הצביעה – הצוותים של TOP PAINT עושים עבורכם עבודה מושלמת ומחזירים לכם דירה משודרגת ונוצצת לאחר ניקוי יסודי הכולל הסרת שאריות צבע מחלונות, פנלים, דלתות, משקופים, מפסקים, מתגים  ורצפה. 
 • ריסוס מקצועי במתנה – צוות TOP PAINT מעניק לכם ריסוס נגד ג'וקים ונמלים במתנה כדי שתיהנו מדירה נקייה גם מחרקים. 
 • משלמים רק כשמרוצים!- ב-TOP PAINT שמים את שביעות הרצון של הלקוחות בראש ולכן, בתום צביעת הדירה עוברים הצוותים עם הלקוחות על כל פינה ופינה בדירה ומוודאים כי הלקוחות שבעי רצון מהתוצאה. רק לאחר 100% שביעות רצון, הלקוחות משלמים. 

גלריית עבודות - צביעת בית

המבצעים שלנו

צביעת בית 2 חדרים רק 999 ש"ח

לפרטים כנסו >>

צביעת בית 3 חדרים רק 1199 ש"ח

לפרטים כנסו >>

צביעת בית 4 חדרים רק 1499 ש"ח

לפרטים כנסו >>

צביעת בית 5 חדרים רק 1699 ש"ח

לפרטים כנסו >>
logo בניית אתרים