צביעת דירה - TOP PAINT

צביעת דירה, שיפוצים לבית ולעסק

כאשר שלמות נפגשת עם מחיר מנצח


לייעוץ פרטים והזמנות התקשרו:

073-374-6233
צביעה חיצונית לבית פרטי

צביעת חיצונית לבית פרטי - במבצע הכל כלולמעוניינים בצביעה חיצונית לבית הפרטי שלכם? עם חברת TOP PAINT כבר לא צריכים להתפשר על איכות, עכשיו במבצע הכל כלול לחודש הקרוב הכולל צבע טמבור איכותי, תיקונים, ניקיון וריסוס והכל במחיר הכי אטרקטיבי שיש!פגעי הזמן לא פוסחים גם על קירותיהם של בתים פרטיים. עם השנים, פגעי מזג האוויר ותזוזות הקרקע, ניכרים סדקים, פגמים וקילופים בקירות הבית החיצוניים וגורמים לו להיראות מוזנח וישן. כבר יותר מעשרים שנה שחברת טופ פיינט, מבצעת צביעה חיצונית לבתים פרטיים ומאחוריה אלפי לקוחות מרוצים עבורם ביצעה עבודות צביעה חיצוניות לבתים פרטיים בכל רחבי הארץ. שלא כמו צביעת קירות פנימיים, צביעה חיצונית לבית פרטי, מתבצעת לעיתים רחוקות מאוד הן מסיבות פונקציונליות כאשר נוצרים סדקים הפוגעים בשכבת הטיח ומביאים לחדירת מי גשמים והן מסיבות אסתטיות, כאשר קירות הבית מתקלפים או כאשר רוצים לחדש את מראהו החיצוני של הבית ולהעניק לו מראה חדשני ויפה יותר. צביעת חיצונית של בית פרטי היא מורכבת ודורשת מקצוענות ומיומנות. חברת טופ פיינט, מבצעת צביעה חיצונית לבתים פרטיים עם החומרים האיכותיים ביותר, העמידים בפני מזג האוויר ובגימור מושלם למראה מחודש ויפה של כל בית ובית וכל זאת, תוך הקשבה מלאה לצרכי הלקוחות, עמידה מדויקת בלוחות זמנים ומחירים אטרקטיביים במיוחד.
 

מהו הזמן האידיאלי לצביעה חיצונית של בית פרטי?

הזמן הטוב ביותר לצביעת בית פרטי בצדו החיצוני הוא כאשר אין חשש לרטיבות בשל ירידת גשמים, כאשר הקירות יבשים ללא חשש לחות או רטיבות. (זמן ייבוש הצבע הטרי על קירות הבית החיצוניים הנו 72 שעות). העלולים לפגום בתוצאה הסופית. בקיץ, כאשר הקירות יבשים לחלוטין, לצבע יש מספיק זמן להתייבש בצורה אופטימלית. 


תיקון פגמים לפני צביעה חיצונית של בית פרטי עם TOP PAINT:

קירותיהם החיצוניים של בתים פרטיים, מתוכננים לעמידה בלחצים הנגרמים בשל תזוזות קלות וטבעיות באדמה, אך שכבת הטיח והצבע, אינם עמידים תמיד בפני התזוזות, ולעיתים קרובות, נוצרים סדקים בקירות. במידה ובקירות הבית החיצוניים קיימים סדקים רבים, יש להקפיד על טיפול מקצועי הכולל שימוש בחומרים המותאמים לצביעת קירות חיצוניים של בתים פרטיים. חברת טופ פיינט, מטפלת בסדקים עמוקים באמצעות החדרת רשת למניעת התרחבות הסדק. TOP PAINT עושה שימוש בחומרי מילוי איכותיים ואלסטיים המונעים הרחבת הסדקים והיווצרות סדקים נוספים בכיס שנוצר. על מנת להבטיח את עמידות הצבעים לאורך זמן, מקפידה טופ פיינט על עבודה איכותית ומקפידה למרוח שכבת פריימר X לפני ביצוע הצביעה החיצונית. פריימר X הנו חומר מקשר חזק במיוחד, המסייע להיצמדות הצבע לקיר לתוצאות צביעה מושלמות לאורך זמן. 

שלבי צביעת בית מבחוץ עם טופ פיינט:

 • 1. הקמת פיגומים - כאשר בבית קיימות מספר קומות, מקימים הצוותים המקצועיים של חברת TOP PAINT פיגומים מסביב לבית. במקרים בהם לבית קומה אחת, מתבצעת עבודת הצביעה באמצעות סולם. 
 • 2. ניקוי הקירות - ביצוע ניקוי הקירות להסרת לכלוך, חול, אבק וכתמים שונים מקירותיו החיצוניים של הבית הפרטי. 
 • 3. תיקוני הקיר לצביעה חלקה - קילוף טיח מתפורר וטיפול באזורי הצבע הפגומים, ולאחריו, הנחת טיח חדש הופכים את הקירות לחלקים ומאפשרים צביעה חלקה לתוצאה מושלמת. במקרים בהם קיימים סדקים נרחבים נעשית עבודת מילוי סדק. בתום הכנת הקירות לצביעה, צובעים הצוותים המקצועיים של טופ פיינט את הקירות החיצוניים של הבית בצבע אחיד באמצעות שפכטל או בצבעי אפקט. 
 • 4. מקסימום דיוק - הצביעה מתבצעת בהתזה או ברולר, כאשר אזורים רגישים הקרובים לאדני חלונות, חיבוקים עם קירות בצבע שונה או פינות, מתבצעים באמצעות מברשת בלבד וזאת, על מנת להביא למקסימום דיוק בעבודת הצביעה למראה מקצועי ואחיד. 

צביעת חיצונית לבית פרטי - TOP PAINT
כל היתרונות של צביעה חיצונית לבית פרטי עם Top Paint מה אתם מקבלים:

צביעה חיצונית לבית פרטי - מחיר
 • מחיר "פיקס" בלי "טריק" בחבילת הכל כלול - המחירים של TOP PAINT כוללים את הצבעים, התיקונים, ניקיון  לאחר סיום הצביעה, ואת הריסוס אתם מקבלים במתנה.
צביעה חיצונית לבית פרטי- מחיר אטרקטיבי
 • מחיר אטרקטיבי -  מחירי צביעה חיצונית לבית פרטי אצלנו ב-TOP PAINT הם המשתלמים ביותר בתחום.
צביעה חיצונית לבית פרטי - איכות ללא פשרות
 • איכות ללא פשרות – ב-TOP PAINT צובעים את הקירות  החיצוניים של הבית בצבעים האיכותיים ביותר בשני שכבות צבע על מנת לתת עמידות לצבע לאורך שנים. ומשתמשים רק בצבעי אקריל של טמבור הנחשבים לצבעי הקיר היקרים והאיכותיים ביותר לצביעת קירות המתאימים למזג האוויר הישראלי. והצבע? כלול במחיר! 
צביעה חיצונית לבית פרטי - תיקוני חורים
 • תיקוני פגמים בקירות למראה קירות מושלם –  לפני כל תחילת עבודה, הצוותים של TOP PAINT סורקים את קירות הבית ומבצעים את כל סוגי התיקונים לפני הצביעה: הוצאת מסמרים מהקירות, הוצאת דיבלים, הוצאת ברגים, שיוף והחלקה של האזור הדורש תיקון והכנה לצביעה. 
צביעה חיצונית לבית פרטי - ניקיון
 • ניקיון לאחר הצביעה – הצוותים של TOP PAINT עושים עבודה נקיה ומושלמת. כחלק מהסטנדרטים הגבוהים של החברה, לאחר סיום הצביעה ואישור הלקוח, ננקה ונבריק עבורכם את אזור הצביעה בצורה יסודית כולל ניקיון של כל שאריות הצבע כדי שתוכלו להיכנס לבית בראש שקט ובכיף. 
צביעת חיצונית לבית פרטי - ריסוס מתנה
 • ריסוס מקצועי במתנה -  צוות TOP PAINT שמח לחדש לכם את הדירה עם צבע חדש וריסוס נגד נמלים וג'וקים במתנה וזאת, על מנת שתיהנו מבית נקי גם מחרקים. 
צביעת חיצונית לבית פרטי - בסטנדרטים גבוהים
 • הסטנדרטים הגבוהים ביותר –  לנו ב-TOP PAINT ניסיון של יותר מ-20 שנה בצביעת בתים, משרדים, בניינים ועסקים. אנחנו מתחייבים לאיכות עבודה ללא פשרות והתשלום? רק בגמר העבודה ורק לאחר שאתם מרוצים ב-100%. 

צוות צביעה חיצונית לבית פרטי
 • תזמון הזמנת צביעת דירה  בחברת TOP PAINT מאפשרים ללקוחותנו להזמין צביעת דירה מהיום למחר ולסיים את צביעת הדירה ביום אחד , בזכות צוותים
  מיומנים ומנוסים. 

צביעה חיצונית לבית פרטי לקוחות מרוצים
 • אלפי לקוחות מרוצים -  מאחורי TOP PAINT אלפי עבודות צביעת בתים מושלמות ואלפי לקוחות צביעת דירה ממליצים מרוצים. אתם יכולים לשאול אותם. הם ישמחו להמליץ עלינו. 

צביעה חיצונית לבית פרטי עם TOP PAINT ללכת על בטוח:

 • ניסיון, ידע ומקצועיות בTOP- צביעה חיצונית לבתים פרטיים הנה פרויקט מורכב הדורש ידע רב, הבנה וניסיון. לחברת טופ פיינט יותר מעשרים שנות ניסיון בצביעה חיצונית של בתים פרטיים ומאחוריה אלפי פרויקטים מושלמים של בתים פרטיים אותם צבעה בכל רחבי הארץ. הידע הרב של החברה, מאפשר לה לייעץ ללקוחותיה אודות הגוונים ,המרקמים והטקסטורות המתאימות ביותר לבית שלהם לתוצאות מושלמות. 
 • איכות ב-TOP – חברת טופ פיינט, לא מתפשרת על איכות וצובעת בתים פרטיים מבחוץ רק עם הצבעים והחומרים האיכותיים ביותר הקיימים בתחום כגון: צבעים אקריליים לצביעת חוץ ושליכט בצבעים שונים, המאפשר יצירת טקסטורות למראה ייחודי. 
 • גימור ב-TOP – עשרים שונות ניסיון בצביעה חיצונית לבתים פרטיים, הופכים את טופ פיינט למומחית בתחום כאשר כל עבודת צביעה, מתבצעת תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר לתוצאות מדויקות ומושלמות. 
 • אמינות ב- TOP  - הצוותים המיומנים של טופ פיינט עומדים בלוחות זמנים מדויקים אשר סוכמו מראש עם הלקוחות ומתחייבים למועד תחילת העבודה כמו גם למועד סיומה. התשלום על עבודת הצביעה של TOP PAINT מתבצע רק לאחר שהלקוחות סרקו את העבודה והביעו 100% שביעות רצון. 
 • שקיפות ב-TOP – בטופ פיינט עובדים בשקיפות מלאה מול הלקוחות כשהתשלום שסוכם לפני תחילת העבודה הנו התשלום שיתקבל ללא "אותיות קטנות" וללא הפתעות. 


מעוניינים בצביעה חיצונית לבית פרטי במחיר אטרקטיבי? קבעו עכשיו פגישה עם המומחים של TOP PAINT ושדרגו את הבית שלכם במחיר הכי משתלם שיש!


  


logo בניית אתרים