צביעת דירה - TOP PAINT

צביעת דירה, שיפוצים לבית ולעסק

כאשר שלמות נפגשת עם מחיר מנצח


לייעוץ פרטים והזמנות התקשרו:

073-374-6233
עבודות ריצוף | הדבקת ריצוף

הדבקת ריצוף | עבודות ריצוף

החלטתם לרצף את הבית? שידרוג של ריצוף חדש מכניס לבית אנרגיות חדשות ונותן לו מראה יוקרתי שמעלה את ערך הדירה בצורה משמעותית, ריצוף דירה זאת אומנות תנו למקצוענים של TOP PAINT להגיע אלכם הבית ולתת לכם ייעוץ חינם ואת הצעת המחיר המשתלמת ביותר!

בית מושלם מתחיל במראה הרצפה שלו, כיום יותר ויותר אנשים מעדיפים לבחור בהדבקת ריצוף, החוסכת זמן, "כאב ראש" וכסף רב. לחברת TOP PAINT ניסיון של יותר מעשרים שנה בתחום השיפוצים והיא מבצעת עבודות ריצוף והדבקות ריצוף בבתים פרטיים, דירות, משרדים, חנויות, מסעדות ועוד וזאת, בסטנדרטים הגבוהים תוך שימוש בחומרים האיכותיים ביותר, עמידה בזמנים מדויקים על פי רצון הלקוחות, שקיפות מלאה בהצעת המחיר ומחירים האטרקטיביים ביותר בתחום. 

הדבקת ריצוף על גבי ריצוף קיים עם TOP PAINT:

כאשר יש צורך בהחלפת המרצפות הישנות בשל הרצון לשדרג את מראה הדירה, הבית או העסק, ניתן לעשות זאת במהירות ובקלות, על ידי הדבקת ריצוף על משטח קיים. במידה ולא קיימות בעיות צנרת המצריכות את פתיחת הריצוף הקיים, ניתן לשדרג את הריצוף באמצעות הדבקת ריצוף. חברת TOP PAINT מתמחה בביצוע ריצוף מכל סוג לרבות הדבקת ריצוף. מאחורי TOP PAINT  אלפי בתים, דירות, משרדים, חנויות ובתי עסק, אותם רצפה בהצלחה. את הדבקת הריצוף, מבצעים הצוותים המיומנים של TOP PAINT  על גבי כל משטח ישר ויציב כולל בטון ועץ ובכל אזורי הבית כולל בשטח המרפסת, המטבח והממ"ד. 


גלריית עבודות ריצוף  Top Paint:הדבקת ריצוף עם TOP PAINT – חיסכון משמעותי בעלויות:

לחברת TOP PAINT ניסיון, ידע ומומחיות רבים בתחום השיפוצים לרבות הדבקת ריצוף, המאפשרים את שדרוג הבית או העסק בריצוף חדש ללא כל צורך בפירוק המרצפות הקיימות. חברת TOP PAINT  מבצעת הדבקת ריצוף על גבי ריצוף קיים בכל חלל וכן בשטחי חוץ כגון מרפסת או מבואה לבית. הניסיון והמומחיות של TOP PAINT, מאפשרים לה להתמודד עם כל אתגר של הדבקת ריצוף גם כאשר מדובר על הדבקת ריצוף בחדר הממ"ד. ל-TOP PAINT פתרונות המאפשרים את פתיחת דלת הממ"ד בקלות תוך ניסור וחיתוך החלק התחתון של דלת הממד לפתיחה קלה.

המומחים של TOP PAINT מייעצים לכם:

ל-TOP PAINT עשרים שנות ניסיון בתחום השיפוצים והיא מתמחה בכל עבודות השיפוץ לרבות צביעה, קירות גבס, ריצוף, הדבקת ריצוף ועוד. הידע והניסיון הרבים שצברו במהלך השנים, הופכים את אנשי המקצוע של TOP PAINT למומחים בתחום, עובדה המאפשרת להם לייעץ ללקוחותיה אודות הריצוף המתאים ביותר לסגנון הבית או העסק שלהם, הצרכים, הטעם העיצובי וכן ייעודו של החלל המרוצף. לפני כל עבודת הדבקת ריצוף, מגיעים הצוותים המיומנים של TOP PAINT אל הבית או העסק שלכם לצורך סריקה והבנה של השטח המיועד לריצוף וגיבוש הצעת מחיר. במעמד זה, ימליצו לכם אנשי המקצוע שלנו על השילובים הנכונים ביותר עבור כל חלל וחלל לרבות חדרי שירותים, אמבטיה, מטבח, ממ"ד, חדר ילדים ועוד. עבודת הדבקת ריצוף המתבצעת על ידי הצוותים של TOP PAINT, חוסכת לכם את ההתמודדות עם כמויות נכבדות של פסולת ואבק שכן הדבקת ריצוף היא נקייה, אסתטית ומהירה במיוחד וזולה ב-30% מעבודת ריצוף הדורשת פירוק מרצפות. 

הליך הדבקת ריצוף עם TOP PAINT:

בין אם מדובר על הדבקת ריצוף שיש, גרניט פורצלן או קרמיקה על גבי ריצוף קיים, להליך העבודה חשיבות רבה בהשגת התוצאות הטובות ביותר. חברת TOP PAINT עושה שימוש בדבק האיכותי ביותר בעולם והוא מונח הן על המרצפות הקיימות והן על המרצפות הייעודיות וזאת על מנת להבטיח יציבות מלאה של המרצפות. באמצעות פטיש גומי, מוודאים הצוותים שלנו את שילובם האידיאלי של המרצפות בגובה הרצפה. ( הדבקה לא נכונה ומיקום שגוי של המרצפת, עלולות להביא לשבירתן בעתיד). כאשר הדבק מתייבש, מוזמנים הלקוחות להתפעל וליהנות מהריצוף החדש שלהם. 

מחיר הדבקת ריצוף עם TOP PAINT:

חברת TOP PAINT מבצעת עבודות בסטנדרטים הגבוהים ביותר תוך שימוש בחומרים האיכותיים ביותר בתחום והקפדה על עבודה מושלמת פעם אחר פעם מחדש. לצד זאת, המחירים של  TOP PAINT הם מהאטרקטיביים ביותר בתחום והם מוגשים ללקוח בשקיפות מלאה תוך פירוט מדויק בלי הפתעות ובלי תוספות.  מחיר הדבקה של ריצוף חדש על הריצוף הישן נע בין : 90-130 ₪ למ"ר תלוי בחומר וגודל אריח הריצוף.מחפשים מחיר אטרקטיבי לעבודות ריצוף? התקשרו לצוות המומחים של טופ פיינט
וקבלו הצעת מחיר משתלמת וייעוץ חינם בביתכם
בטלפון: 073-374-6233

logo בניית אתרים