צביעת דירה - TOP PAINT

צביעת דירה, שיפוצים לבית ולעסק

כאשר שלמות נפגשת עם מחיר מנצח


לייעוץ פרטים והזמנות התקשרו:

073-374-6233

אודותנו - TOP PAINT


 


 כבר עשרים שנה שחברת טופ פיינט משפצת בתים, דירות, בתי עסק וחנויות ומציעה פתרונות יצירתיים ומתקדמים לכל עבודות השיפוצים בהם : צביעת דירה, ריצוף, גבס, אינסטלציה, איטום,  ועוד. עם השנים, צברה החברה אלפי לקוחות מרוצים וזאת הודות למחויבות הבלתי מתפשרת שלה להביא לכל לקוח ולקוח שירות עם איכות, אחריות, אמינות  ומחיר ללא תחרות. מאחורי TOP PAINT עומדים צוותים מוכשרים עם המון המלצות, מקצועיים, מיומנים ומנוסים, המביאים עמם ידע רב ואמינות. הצוותים שלנו עומדים בלוחות זמנים מדויקים שנקבעו מול הלקוח כשהתשלום נעשה רק על פי קצב העבודה ורק לפי מה שסוכם מראש ללא תוספות והפתעות. 


כל השירותים של TOP PAINT:


 •  צביעת דירות, בתים פרטיים, משרדים וחנויות. 
 •  תיקוני שפכטל והחלקת קירות. 
 •  שיפוץ לעסקים.
 •  שיפוץ דירות ובתים פרטיים. 
 •  איטום גגות בחומרים איכותיים ובשיטות מתקדמות. 
 •  טיפול יסודי נגד עובש ופטריות. 
 •  צביעת חניונים. 
 • עבודות ריצוף כולל ריצוף בהדבקה.
 •  עבודות גבס מתקדמות בהן: מזנונים, נישות, קירות גבס, הנמכת תקרות, הנמכת תקרות. בשילוב תאורה ועוד. 
 •  חיפויי קירות באריחים, לבנים ובריקים. 
 •  חידוש מטבחים.
 •  עבודות אינסטלציה. 
כל עבודות הצביעה עם TOP PAINT:
חברת TOP PAINT מתמחה בכל עבודות הצביעה לרבות צביעה אמנותית בדירות, בתים פרטיים, משרדים, חנויות ועוד. מאחורי TOP PAINT עומדים צוותים מקצועיים, מנוסים ומיומנים העובדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, העושים שימוש בחומרים האיכותיים בתחום בהם צבע סופר קריל מט של טמבור. המחיר של TOP PAINT הוא האטרקטיבי בתחום וכולל את התיקונים לפני הצביעה, ניקיון לאחר הצביעה, וריסוס במתנה כשהתשלום על העבודה מתבצע רק לאחר שהלקוח מביע מקסימום שביעות רצון. חברת TOP PAINT מחויבת ללוחות זמנים מדויקים המתאימים ללקוח והצעות המחיר נעשות בשקיפות מלאה ללא הפתעות וללא תוספות. 
כל עבודות הגבס עם TOP PAINT:


הניסיון הרב של TOP PAINT מאשר לה להציע ללקוחותיה אינספור פתרונות מושלמים לכל פינה ולכל צורך באמצעות עבודות גבס מתקדמות בסטנדרטים גבוהים במיוחד. כל עבודת גבס של TOP PAINT מתחילה בפגישת ייעוץ בבית הלקוח או בבית העסק שלו שם, יוכלו המומחים של TOP PAINT להמליץ לכם על פתרונות הגבס הנכונים והמתאימים לכם בדיוק המשלבים פונקציונליות ועיצוב מושלם ההופך כל פינה לייחודית ועוצרת נשימה. 
כל עבודות הריצוף עם TOP PAINT:


לחברת TOP PAINT עשרים שנות ניסיון, ידע ומומחיות בתחום השיפוצים לרבות ריצוף והדבקת ריצוף. הדבקת ריצוף חוסכת בעלויות ובזמן יקר וכן מונעת את הפסולת הרבה הכרוכה בהחלפת ריצוף. חברת TOP PAINT מבצעת הדבקת ריצוף על כל ריצוף קיים בכל חלל וכן בשטחי חוץ כגון מרפסת או מבואה. הניסיון והמומחיות של TOP PAINT מאפשרים לה להתמודד עם כל אתגר של הדבקת ריצוף גם כאשר מדובר על הדבקת ריצוף בחדרי ממ"ד, מטבחים ועוד וכל זאת, תוך עמידה מדויקת בזמנים ובמחירים חסרי תקדים. 
שיפוץ חדר אמבטיה עם TOP PAIN:


מאחורי כל עבודת שיפוץ אמבטיה של חברת TOP PAINT עומדים הצוותים המקצועיים והמנוסים ביותר בתחום. כל עבודת שיפוץ מתחילה בבית הלקוח המאפשרת הבנת הצרכים, החלום, החזון וכמובן התקציב העומד לרשותו. לאחר הפגישה, מתבצעת תכנון מדוקדק לפרטי פרטים המאפשר עבודה מובנית ומדויקת צעד אחר צעד לתוצאות מושלמות. בין העבודות אותן מבצעת TOP PAINT במסגרת הליך שיפוץ אמבטיה: שיפוץ חדר אמבטיה בכל גודל כולל החלפת ריצוף, התקנת מקלחון ואמבטיה, החלפת צנרת ללא צורך בשבירת ריצוף בכל הבית, התקנת אסלה סמויה כולל אפשרות להחלפת מיקום האסלה, התקנת חיפויים ואריחים, התקנת כלים סניטריים, תיקון קירות מתקלפים, הסרה וטיפול בעובש ועוד וכל זאת תוך עמידה מדויקת בזמנים ובמחירים אטרקטיביים במיוחד. 
שיפוץ בתי עסק ומשרדים עם TOP PAINT:


הנראות של העסק שלכם הוא כרטיס הביקור שלכם. כשהלקוחות נכנסים אליכם למשרד, המסעדה או החנות, אתם רוצים שהם יהיו מלאי התפעלות כבר מהשנייה הראשונה. עיצוב יכול לשדר רצינות, איכות ויכולות, במהלך עשרים השנים האחרונות, שיפצה TOP PAINT אלפי עסקים בכל רחבי הארץ בהם: חנויות, משרדים, מסעדות ועוד. TOP PAINT מתמחה בכל סוגי עבודות השיפוץ לרבות צביעה, ריצוף, עבודות גבס ועוד. כל עבודה של TOP PAINT מתבצעת בסטנדרטים הגבוהים ביותר תוך הקפדה על לוחות זמנים מדויקים ושימוש בחומרים האיכותיים ביותר והתשלום? רק על פי קצב התקדמות הפרויקט. 
שיפוץ דירה עם TOP PAINT:


שיפוץ דירה יכול להיראות כפרויקט מפחיד, מסובך ובעיקר, יקר מאוד. חברת TOP PAINT מתמחה בשיפוץ דירות ובתים בכל גודל ולכל מטרה כשהיא מעניקה ללקוחותיה "ראש שקט" ומחירים חסרי תקדים. במהלך עשרים השנים האחרונות, שיפצה חברת TOP PAINT אלפי דירות ברחבי הארץ במקצועיות, מיומנות ובסטנדרטים הגבוהים ביותר תוך עמידה בלוח זמנים מדויק והקפדה על הפרטים הקטנים ביותר. הניסיון הרב של TOP PAINT מאפשר לה להגיש ללקוחותיה הצעת מחיר שקופה, מסודרת ומפורטת הכוללת את פירוט העבודה ואת לוחות הזמנים והתשלום? הוא מתבצע בסיום כל שלב וללא הפתעות ותוספות למחיר. אודותנו - TOP PAINT, טופ פיינט
logo בניית אתרים